Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sote II. sz Nöi klinikán...

A Sote II. sz Nöi klinikán adnak beöntést, ott hogyan zajlanak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Ha közületek szült ott valaki nem olyan rég,leirná nekem a folyamatot!ja és hogyan bánnak az emberrel!!köszönöm 36-heteske
2009. máj. 19. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam a glicerines kúp megy náluk mostanában, de engem is érdekel a dolog, remélem ír majd valaki friss infót!
2009. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én ott szültem tavaly augusztusban.nagyon volt beöntés nem volt és nagyon örültem h volt sajat orvosom es fogadott szülésznőm,neked van vagy lesz?kihez jarsz?
2009. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem is van fogadott orvosom!Viszont szülésznö nincs!!Dr kisfalvi.
2009. máj. 19. 10:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Beöntés nincs, glicerines kúpot is csak akkor adnak, ha kérsz.

Nekem csak dokim volt, sz.nőm nem, de nagyon bánom, mert nem sokat törődtek így velem.

Tavaly okt. végén szültem ott.

2009. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, és azt elfelejtettem írni, h ha bemész szülni, hívd fel a dokidat személyesen, ha nincs bent! Ne hagyd magad lerázni! Én hagytam, h ők hívják fel, amikor úgy érzik, h szükséges. 13 óra elteltével hívták!
2009. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem adnak,de kérhetsz kúpot.Amúgy az utolsó előttivel teljesen egyetértek(én is okt.végén szültem).Nekem is így volt.Ha tudsz fogadj szülésznőt is,a Kisfalvi tud ajánlani.
2009. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gönczi Katit tudom ajánlani szülésznőnek,második vagyok
2009. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok.Én meg a Dömötör Margitot :-)
2009. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Margitról csak rosszakat hallodtam,azt kihagynám!!!!Köszi
2009. máj. 20. 07:43
 10/13 anonim ***** válasza:
:-O Hát,nem tudom.Nekem egyáltalán nem volt fogadott szülésznőm.Akik ott voltak hajnalban le se sz@rták a fejem.Reggel megjött a Margit szépen elmagyarázott mindent,amit az éjszakások nem tettek(jöttek,vizsgáltak,mentek,le"ordították" a fejem,hogy merek teát inni,amikor csak vizet szabad stb.)végig velünk volt...Hol olvastál rosszat?Elküldenéd a linket?Amúgy ő a vezető szülésznő.Krdezd meg a Kisfalvit,kit ajánl,találkozz velük és úgy dönts.1 a lényeg,szerintem fogadj mindenképp,ha megteheted.
2009. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!