Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van-e összefüggés a császármet...

Van-e összefüggés a császármetszés és a 2-3 hónapra történő 41- 41,5 fokos láz között?

Figyelt kérdés
Mindkét gyermekem császárral született. előtte volt egy méhenkívülim( 15cm-es vágással). mindkét szülés után 2-3 hónappal 41 fok fölé ment a lázam. nem fájt semmim, de a láz kimerítő volt. Az egyik ismerősöm 1 hónapra rá került lázzal korházba. Nem azonos orvosnál, nem is azonos korházban szültünk. Szerintetek mi lehet ez? Járt még így valaki? (szülés előtt és közvetlenül utána sem volt semmi probléma.)
2009. máj. 18. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is császáros szülés után 1 hónappal volt magas lázam,de nálam vírusfertőzés volt,mert a torkom és a fülem is fájt.Ilyenkor az immunrendszerünk gyengébb lesz a szülés,kimerültség,stressz miatt és hajlamosabbak vagyunk mindent elkapni.Szerinted nem?
2009. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem 2 hónapra rá volt ilyen magas lázam semmi nem segített, aztán dokit hívtunk aki antibiotikumot írt fel, azóta nem volt hasonló én seb lázra gondoltam, mert nem volt semmi panaszom.

De a doki azt mondta, hogy akkor a seb gennyedzik, nem tudom mitől volt

2009. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
állítólag nem volt vírus a szervezetemben. SE a sebem, se a mellem nem gyulladt be.
2009. máj. 19. 11:51
 4/4 A kérdező kommentje:
a kimerültségre gondoltam...de sima szülésnél akkor miért nincs ilyen probléma? vagy valami műtét alatt használt dologra reagált utólag a testünk így?ha a belső varrattal lett volna a gond, akkor gyulladást mutatott volna ki valamelyik vizsgálat. nem?
2009. máj. 19. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!