Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszaros szules utan menni...

Csaszaros szules utan menni halapenzt szoktak adni? Es kinek mennyit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak az orvosnak és annyit, mint a rendesért. Előre megbeszéltük egyébként. Az elsőnél adtunk az altatós orvosnak is (spinális volt), a másodiknál sajnos nem tudtam, ki volt, mert ott el is altattak nagyon gyorsan, utána meg kómás voltam.(sürgősségi volt)
2011. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es ugy atlagban mennyi halapenzt szoktak adni?
2011. dec. 16. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan orvos, aki előre megmondja, van olyan, aki nem mond semmit és van aki nem fogad el semmit. Ez nayon orvos függő. Mi 50000-et adtunk Nyíregyháza. De a mi orvosunk azt mondta, hogy ő nem válaszol ilyen kérdésekre, mert én konkrétan rákérdeztem.
2011. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vidék, osztályvezető főorvos:


Sosem mondta, hogy mennyit kér. Van magánrendelése, de sosem hívott minket oda. 9 hónap alatt csak a kórházban találkoztunk, sosem kért pénzt a vizsgálatokért.

Persze, érdeklődtünk mástól. Azt mondták, hogy 100ezer a tarifája. Mi annyit is adtunk + egy 50 ezer forintos italt. Tehát összesen 150 ezer forint értékben.

Mi nagyon megvoltunk vele elégedve. 24. hetesen bekerültem a kórházba, mert megindult a szülés, úgy tartották vissza. Én nem értem el az orvosom, mert ki volt kapcsolva a telefonja, mikor hívtam. Befektetésem után 2 nappal bejött hozzám és sűrű bocsánat kérés közepette közölte, hogy éppen síelni volt, mert elment szabadságra. Nekem leesett az állam és a pofám égett, hogy mégis bejött hozzám, mikor én egy szóval se kértem tőle. Őt a kórházból utolérték és így tudta meg, hogy bent fekszem.

Minden vizsgálat alkalmával precíz volt, ha kellett 2-3 órákat beszélgettünk a terhesség alatti dolgokról, vérképről, stb. Ő sosem 'rohant', mint a többi ott dolgozó orvos.

Császár után (pénteki nap) jött vagy 4× gratulálni. Elmondta, hogy mire számítsak. Ha gondom van, hívjam nyugodtan és bejön 7végén is. Semmi bajom nem volt, szombat és vasárnap is megjelent reggel és délután is és átnézte a kartonom, érdeklődött a hogylétem felől.

6 hetes kontroll előtti héten ő hívott fel, hogy betudnék-e menni hozzá vizsgálatra. Ráadásul most hívott pár napja, hogy esedékes a következő vizsgálat.


Egyszóval.. nekem az orvosom minden pénzt megér(t)!!!

2011. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
uccsó,te hol laksz?
2011. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Mi a dokinak adtunk 120.000-at,meg egy piát, szülésznőnek 60.000-at és az altatósdokinak 10.000-et meg egy bort.


de sztem általában csak a dokinak szoktak adni.

2011. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok:


Szolnokon lakunk jelenleg. Itt is szültem.


Egyébként én senki mást nem fogadtam fel, nem is akartunk. És nem is fizettünk másnak semmiért sem.

1-1 doboz csokit kaptak az uh-s hölgyek a 9 hónapi segítségükért.

2011. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 80000 volt. A havi rendelési díj 10-szeres általában a tarifa.
2011. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
4. Milyen az 50 ezer Ft--os ital?
2011. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!