Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertiek Vida Gábor Doktor...

Ismertiek Vida Gábor Doktor Úrat a Kútvölgyi Klinikán?

Figyelt kérdés

Érdekelne minden tapasztalat,vélemény,élmény,a Kútvölgyi Klikával és Vida Doktorral kapcsolatban.

Köszönöm!


2011. dec. 13. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 14 éve járok hozzá s mind a 4 gyerekem nála született.

A világ legjobb nőgyógyászát ismerhettem meg benne!

Tényleg csak ajánlani tudom!

2011. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,


jaj de jó:)

Én mosr Rigó Doktornőhöz járok,de a kiírt időpontban 3 hét szabin lesz,úgyhogy mást kell keresnem:)Egy távoli ismerősöm ajánlotta Vida Doktort:)

Voltál nála az Ürömi utcai rendelőben?Ott is tud csinálni hüvelyi/hasi uh-t?Árakról tudsz valamit?


Köszönöm,hogy írtál!

Dóri

2011. dec. 13. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia Dóri!


Írtam privit!

2011. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Doktor Úrról csak jókat tudok mondani, pontosan két hete szültem vele a kislányomat. Egy csodálatos ember, aki szakmailag is ott van a topon. Végig "biztonságban" éreztem magamat, nem merült fel bennem, hogy nem jól mennek a dolgok, pedig nem volt könnyű szülésem.

A Klinikáról, az ott dolgozókról, a hozzáállásukról és a körülményekről is elismerően tudok nyilatkozni.

A második babánkkal is őket (Vida Doktor + Klinika) fogjuk választani, hiszen neki is meg szeretnénk adni ezt a gondoskodást és törődést, amit most ott kaptunk.

2012. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!