Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugó eltávozása lehet...

A nyákdugó eltávozása lehet részletekben kijövő fehér kocsonyás darabkákból álló folyás?

Figyelt kérdés
39. hetes vagyok, a baba teljesen beilleszkedett. Ma este körömnyi nagyságú kocsonyás fehér darabkák jöttek ki a hüvelyemből. Úgy érzem a hüvelyváladék sokkal hígabb. Nem szeretnék tévesen riadózni, de lehet ez netán a magzatvíz is ha lassan szivárog? Rendes uh-n nem voltam 1 hónapja (a doki...), de orvos édesanyám uh-al megnézett, azt mondta pár mili csak a magzatvíz, a fejrésznél amennyire ő radiológusként látja, semmi víz nincs. Továbbá mit jelenthet az, hogy úszkálnak kis valamik a magzatvízben? olyan a képen mintha hópelyhek lennének. Első babám, bizonytalanság van bennem egy hatalmas adag türelmetlenséggel. Ha valaki tud bármit mondani, kérem írjon. Köszönöm szépen :)
2008. márc. 23. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
15%
A nyákdugó rózsaszínes-pirosas, mert enyhén véres, nyákszerű dolog, és nem részletekben jön ki. Most már ne aggódj, mindjárt itt a baba, nem lesz már baja!
2008. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

A nyákdugó rózsaszínes- barnás kocsonyás valami, nekem egy órán belül, először egy viszonylag nagyobb darabban, majd utánna 2-3 kissebb részletben távozott.

A terhesség végére teljesen normális, ha kevesebb a magzatvíz, emiatt ne aggódj, viszont a 38. héten még szoktak egy ultrahangot csinálni.


Beszéld ezt meg az orvosoddal, gondolom már elég sűrűn találkoztok.

Nyugi!!!

2008. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!