Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor és hol adtátok/adjátok...

Mikor és hol adtátok/adjátok át a borítékot a fogadott dokinak?

Figyelt kérdés
Szülésznőt nem fogadtam, így kellemetlen lenne a szülőszobában előtte átadni, később meg ott van a többi kismama a szobában (plusz látogatók). Mikor lehet ezt diszkréten megoldani?
2009. máj. 12. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy szem varratom, és amikor jöttünk haza aznap még ránézett és akkor adtam neki oda.
2009. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is varratszedésnél adtam oda neki.
2009. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz én még nem szültem (26 hetes vagyok) de úgy hallottam a varratszedésnél egyedül van a doki.

2009. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
én is akkor adtam neki oda,mikor megnézte a varratomat. de szerintem a kismamik előtt sem gáz,hiszen tuti majdnem mindegyik adott a dokijának.
2009. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én a szülés előtt fogom odaadni, amikor megérkezünk a kórházba.
2009. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én a varratszedéskor adtam át a dokimnak. csak ketten voltunk.novemberben ismét szülök, ismét annál a dokinál és akkor is varratszedés után fogom odaadni! szülés előtt semmiképpen nem adnám oda!!
2009. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a szülés után, a varratszedéskor, ha nem lesz varratod esetleg, akkor mielőtt hazamész a kórházból!
2009. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a szülés után a szülőszobán adta oda,mivel előre megbeszélt tarifája volt a dokimnak és a szülésznőmnek is,ráadásul mindig együtt dolgoznak,ezért nem is titok egymás előtt a dolog.A szülőszobán pedig csak mi voltunk négyen,a doki,a szülésznő,a férjem és én.Azért is adta oda,mert nem volt gátmetszésem,és 2 és fél nap múlva haza is engedtek.A szülésznőm másnap elutazott.
2009. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Előtte semmiképp, csak elvégzett munkáért fizess. Ha nem vagy elégedett nem is kell mind odaadni. Mi szülés után adtuk oda, mert egyedül volt, de varratszedéskor is lett volna alkalmam.
2009. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én varratszedéskor adtam oda. Ott volt az asszisztens is, de rajtam kívül egyikük sem volt zavarban... :)
2009. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!