Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogyan törlik ki...

Szülés után hogyan törlik ki belülről a méhet? Mindenhol ez a szokás?

Figyelt kérdés
Szörnyen hangzik...
2008. márc. 19. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen érzés valóban, de ne ijedj meg, akkor már túl leszel a nehezén! Gézcsíkokkal törlik ki egyébként, amit feljuttatnak a méhedbe.
2008. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak annak csinálják, akinél a méhlepény alapján az orvos azt állapíthatja meg, hogy maradtak bent szövetmaradványok, tehát nem jött ki minden.
2008. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenről nem is hallottam. Nekem biztosan nem csinálták. A méhlepény ép volt. És tényleg szörnyen hangzik. Abban viszont megnyugtathatlak, ha már ott piheg rajtad a babád, a világon minden megszépül, és ha még várnak is rád megpróbáltatások a szülőszobában, azt már Te is más színben fogod látni.
2008. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2008. márc. 20. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?!

En meg eletemben nem hallottam ilyet, pedig eu-s csaladbol jovok.

Remelem, csak vmi varosi legenda!

2008. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura módon van olyan ismerősöm, aki bár több gyereket is szült, még csak nem is hallott ilyenről, és van olyan is, akinek csinálták - bár ő se tudja, miért, állítólag, ahol ő szült, ott divat. Mondjuk ő azt állította, hogy 3 szülés együttvéve sincs olyan borzasztó, mint ez a törölgetés. Na el is határoztam, hogy ott, ahol ő szült, még véletletnül se.
2008. márc. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A meh erzestelenites (EDA, altatas) nelkuli kitorlese sulyos szakmai hiba.
2008. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!