Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor jönnek a fájások akkor...

Mikor jönnek a fájások akkor milyen pozicióba érdemes vajudni? Arra gondolok, hogy a fájások kibirhatobbak legyenek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg otthon vagy,és nem volt semmi baj a babával..se barnázás az elején se semmi,akkor feküdj bele egy kád meleg vízbe.Felgyorsítja az első több órás fázist,és remek fájdalomcsillapító.
2008. márc. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:-)
2008. márc. 19. 06:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd menet közben érzed, hogy mi a jó! Én is kigondoltam, hogy majd mit fogok csinálni. Pl. labdán vajúdni. Aztán nem volt kedvem ráülni...

Könnyű, gyors szülést!

2008. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még ugyan nem szültem, de én az előző válaszolóval értek egyet. Valószínűleg megérezzük majd, hogy milyen pozíció a jó. Amit védőnők ajánlanak, hogy a lábad mindig vegyen fel háromszög helyzetet, vagyis pl. állva terpeszben vagy ha térdelsz, akkor is nyitva legyen a lábad, így állítólag jobban tágulsz. Könnyű szülést és sok boldogságot kívánok! 28 hetes kismami.
2008. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eljén a labda volt jó, utána áttértem a bordásfalhoz. Érzed, hogy az elviselhetőbb, és úgyis azt a pozíciót fogod választani. A meleg fürdő, zuhany segíthet. Sok sikert!
2008. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagy-részét itthon csináltam végig, nekem négykézláb, vagy a földön térdelve az ágyra borulva volt a legjobb. Feküdni pedig abszolút nem bírtam, így a kádba sem tudtam belefeküdni, pedig úgy képzeltem, így csak jó meleg zuhany lett belőle. De ezt úgyis csak akkor fogod tudni, amikor máj fájásaid vannak, hogy hogyan a legelviselhetőbb. Szép szülést kívánok!
2008. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.ha´t nekem sehogyan sem volt jó.Àllva,labdán,támasztva,vízben.Sajna nekem túl hosszú is volt a szülés,tu´l fa´radt is voltam.(38óra)Majd akkor meglátod,hogy mi lessz neked jó.próbálj ki minden lehetöséget.Könnyü szülést kívánok.
2008. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válszokat! Bármelyik pillanatban jöhet a babó!!!
2008. márc. 19. 12:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú de izgalmas ez a "bármelyik pillanatban". Szívesen cserélnék most Veled :) Nagyon szép szülést kívánok! 5. válaszadó
2008. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:-) Köszi!Már izgulunk nagyon!:-)
2008. márc. 20. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!