Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányan mentek szülni úgy,...

Hányan mentek szülni úgy, hogy gyakorikerdeseztek?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból,kérdezem.
2011. okt. 25. 13:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Versenyes csávók név az más honnan jött,de én fiú vagyok nem lány.
2011. okt. 25. 14:06
 12/30 anonim ***** válasza:
57%
én sajnos már rengeteg kérdést olvastam itt, ami úgy lezdődött, hogy "épp vajúdok/szülőszobán vagyok, szurkoltok nekem?" És az esetek többségében az utolsó pillanatig kommentel is a kérdező. Ez számomra nagyon visszataszító. Lehet, hogy maradi és prűd vagyok 25 éves létemre, de én úgy gondolom, hogy a szülés a leendő szülőkre tartozik csak. Meg esetleg a folyosón várakozó néhány családtagra. Ilyenkor egy nőnek szerintem sokkal inkább a gyerekkel kéne foglalkoznia, ráhangolódni a dolgokra, és egy csapat arctalan vadidegen helyett a leendő apával/nagyszülővel/vagy aki bent van vele, azzal megbeszélni, hogy mi is történik.
2011. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
2011. okt. 25. 14:21
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondoltam, hogy fiú vagy. :-) Ezek a belinkelt kérdések... Nem semmi! Bevallom, nekem a szülőszobában eszembe sem jutott a netezés. Jól le vagyok maradva...
2011. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Ez csak érdeklődés gyanánt írtam ki,ilyen kérdés úgy sincs.Szerencsére sok gyereket váró nő,nem tud netezni szüléskor fájások kor.Pár apuka is írt ki kérdést,feleségénél szülés volt.
2011. okt. 25. 14:54
 16/30 anonim ***** válasza:
81%
14.10-es igazat adok neked! SZámomra is egy negatív dolog ha még a szülőszobáról is ide írogatnak. Még ha olyan fórumról lenne szó, ahol összeszokott társaság van (névvel és arccal), akkor is túlzásnak tartanám. Én legalábbis úgy voltam vele, hogy dobtam egy-egy sms-t a közeli ismerősöknek, rokonoknak hogy megyek szülni, de a szülőszobán kedvem sem lett volna telefonálgatni, sőt szembe sem jutott hogy a férjemen kívül bárkivel csacsogjak.
2011. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező valóban fiú, ráadásul tizenéves. Én emlékszem rá még régebbről:)
2011. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Te már annyi "érdekes" kérdést írtál ki unalmadban:)
2011. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz íroknak.Előző,nem unalmamba írtam ki,hanem kiváncsiságból érdeklődésből.
2011. okt. 26. 15:44
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom tényleg maradi vagyok...

Hát ez van! Akármilyen ciki egyedül vagy a párommal szülni, akkor sem szülnék internetes közösség előtt.

2011. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!