Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak tapasztalataitok a...

Vannak tapasztalataitok a Péterfyben dolgozó szülésznőkről?

Figyelt kérdés
Ha esetleg szült valaki ott, mi a véleménye? Milyenek? Érdemes felfogadni valakit, vagy elég ha csak akkor, ha meg vagyok elégedve vele, akkor adok pénzt.
2009. máj. 1. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én csak egy szülésznőt ismerek(tem), de nagyon rendes és tapasztalt sajnos nem jut eszembe a neve.Egyébként mindenki rendes a Péterfyben . A csecsemős nővérek is nagyon segítőkészek ha éppen nem a szülőszobáról ki- szülőszobára be efektus van . Néha ki se látnak a munkából.Egyébként nem muszáj megfogadni a szülésznőt mert ha rendes lesz és megleszel elégedve szerintem úgy is adsz neki pénzt. Én nem fogadok meg szülésznőt!
2009. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem kedvesek a csecsemős nővérek a kórházban, és nem is nagyon segítőkészek.Inkább arrogánsak és bunkók!Azért leszidtak,mert nem volt tejem és nekik kellett etetni a picit cukros vízzel!Vagy hogy épp nem tudtam megetetni,mert aznap császároztak és nem voltam jól!Én Margit szülésznőt ajánlom,nagyon kedves,nem fogadott volt,de annak ellenére hálás vagyok neki!Sokat segített és neki köszönhetem,hogy túléltem azt a napot!

5 hónapos baba anyukája

2009. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2009. máj. 2. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!