Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érzi valaki ezt a szupi...

Érzi valaki ezt a szupi frontot? Nekem már jönnek végre valami fájások .

Figyelt kérdés

Remélem nemsoká indulás van. Még elég rendszertelenek, de erősek. Nemsoká veszek egy zuhant, tuti ami tuti.

40 + 3 km


2011. okt. 7. 13:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én még annak szurkolok, hogy egy napig maradjon benn, csak holnap estétől lesz a dokim..


38+5

2011. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én érzem, de csak a hideget, ami nem is baj a hőhullámok miatt.

40 hetes km

2011. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

37+3 hetesen nekem meg sem kottyant a tegnapi front - azon kívül hogy fejfájásom lett tőle :(

Kitartás a várakozóknak, jövő héten telihold - hátha az meghozza a babákat.

2011. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát a tegnapi front egy nagy kamu volt :(

Fájásaim elmúltak :( Éjjel 1szer keltem fel a szokásos 10 helyett :S Nem fáj semmim ...

Babácskám marad. Szerintem szíve szerint örökre ott bent! :)

2011. okt. 8. 10:56
 15/17 anonim ***** válasza:

Tegnap 16:29 vagyok

Én is úgy érzem, hogy babácskám legszívesebben örökké bent maradna:-) A front nekem is egy nulla volt, a szokásosnál is kevesebb fájással:-(

Bár Én holnapra vagyok kiírva, nem hinném, hogy kibújna holnap. Semmi tünetem, csak jól benáthásodtunk a kisfiammal együtt, úgyhogy azt sem tudom hogy lesz így a szülés meg utána a picivel mi lesz, ha Én beteg vagyok. Lehet most meg jobb lenne pár napig még nem szülni, míg meggyógyulunk...

Neked szorítok, hogy induljon!

Üdv!

2011. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Továbbra sincs semmi ... holnap ismét ctg ... :S

Unom már!Ki vagyok ...

Ti meg gyógyuljatok meg minél hamarabb!!!

2011. okt. 8. 15:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Hajrá mindenkinek! Én is nagyon vártam a frontot, de semmi sem történt még. Megyek és kitakarítom a lakást, talán majd az segít...
2011. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!