Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az is jelezheti a szülés...

Az is jelezheti a szülés közeledtét, ha erős hányinger és hasmenés jelentkezik gyomorgörcsökkel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem hasmenésem volt, görcsös fájdalmakkal, amik aztán átíveltek szülési fájdalmakká (hányingerem nem volt, de azt bármilyen erős fájdalom okozhatja), kórházba csak akkor érdemes menni, ha elfolyik a magzatvíz, vagy ismétlődőek és sűrűsödnek a fájdalmak
2009. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szülés elött pár órával jelentkeztek nálam ezek a tünetek.Akkor már görcsölgettem is rendesen,kerülgetett a sírás is.Sok sikert!
2009. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm írt emailt egyik délben, hogy hamenése van.

Délután jött az sms, hogy kint van a bébi!!!


Ügyi légy!!

2009. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ritka kivétel leszek(eddig legalábbis)32 hetes korom óta ment a hasam napi 2-3 x is.Most 37+3 hetes vagyok és hirtelen rekedésem lett.Nem tudom mi lehet most,de én szinte szülök,ha wc re kell mennem!Inkább térne vissza a hasmenés(már bocsi)Igaz van még időm,de ilyen idősen már inkább azt hallom megy a hasa a kismamának nekem meg most nem megy!Hát ilyen is van!Minden jót!
2009. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!!!!! Sok sikert!
2009. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!