Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nézik le a császárral...

Miért nézik le a császárral szülő nőket?

Figyelt kérdés

Sajnos egy betegség miatt, még a terhesség viselése is kérdéses volt számomra, így az orvosom már az elején közölte, hogy a csak programozott császárral szülhetek. Sok, bántó megjegyzést kaptam, néhány természetesen szülni tudó "barátnőmtől", mint pl: "biztosan félsz a szülési fájdalomtól", vagy "én nem vagyok bolond, hogy császárral szüljek" stb. Ezek eléggé fájnak, mert ha tehettem volna én is megpróbáltam volna természetes úton világra hozni a gyermekemet, de az orvosom szerint, így túl nagy lett volna a kockázat, mindkettőnkre nézve.

Miért kell ezért elítélni?

(Azért szerencsére vannak kivételek! :-)


2011. szept. 19. 10:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves "egyesek szerint abnormális..." !

Akkor rám mit mondanának?! 3x szültem,dettó fájdalom csillapítás nélkül,és nem élveztem! :-D (élveztem,mert tudtam,hogy már nem sok van hátra,hogy végre a kezemben tarthassam azt a kicsi emberkét,akit addig hordtam)


Üdv:1. válaszadó

2011. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is császárral szültem, és mikor ezt megmondom olyannak aki természetes úton szült, akkor nekem is néznek, bár mondani semmit nem mondanak. Nem érzem magam rosszul ez miatt, én tudom hogy én is végig csináltam a kegyetlenül fájdalmas 17 órás vajúdást, húzták-nyomták belőlem a lányom és komplikáció miatt lett császár, szóval én is megszenvedtem. Csak ebbe sokszor a természetes szült anyukák nem gondolnak bele, hogy ez se leányálom.Ne foglalkozz senkivel pláne amikor rólad és a babád életéről van szó.
2011. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékenységből, nagyzolásból nézik le a természetesen szülők a császárosokat!!! Pedig elhihetnék hogy a császárosok ugyan annyit, sőt még talán többet is el kell hogy viseljenek fájdalom terén!!! Én soha a büdös életbe nem fogom megérteni azokat az embereket akik a szájukat húzzák ha meghalják a "császár" szót!!!
2011. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Meg különben is, mi az hogy lenézi ilyenért a másikat??? Mi a f**z köze van hozzá hogy a másik hogy szűlt!!!???
2011. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon túl sok az ostoba gyökér ember.Nekem volt 2 császárom már,a héten ( elv.péntek)lesz a 3. mikor kérdezik h mikor szülök már és mondim h pénteken lesz a prog.cs.om mivel a másik ,2 is az volt...ráadásul életmentő az elsőnél a babát úgy kellet újraéleszteni mivel a víz elfolyt már 20 ,órája fájás sehol,tágulás semmi.Aztán megkérdezik ééés???? Ezért? na volt olyan akit majdnem szájon is vágtam érte! nekünk tök jó az h ott az a seb,a megmaradt kötényhas néhányunknál a kockázarok műtét után.direkt ezt szeretnénk,igaz?!
2011. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első babám császáros volt, 4kg felett született 58cm-rel!!! Persze megelőzte a műtétet oxitocinos ínfulzio, burok repesztés...hátha sikerül megszülni de nem ment!!! Akkor 19 éves voltam, tudom hogy fiatal de azért fájdalom küszöböm van nekem is!!! Annyira elfáradtam hogy miután megcsászároztak, beszélni sem volt erőm!!! Ezek után még a kórteremben találkoztam egy anyukával akinek elmeséltem hogy min mentem keresztül, erre közölte velem hogy ő várt volna míg megszületik természetes úton és hogy miért nem vártam én is???
2011. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jézusom! Ilyen gyökér embereket! Eszembe nem jutna ilyen, hogy lenézzem a másikat azért, mert császáros! Ráadásul köztudott, hogy csóri császárosok szülés után sokkal többet "szenvednek", mint a simán szülők! Ne is foglalkozz velük, nem normálisak!


egy simán szülő

2011. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!