Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem ciki, ha a kórházban...

Nem ciki, ha a kórházban borotválnak meg? Egy ideje ugyanis már nem látom magamnak, és eléggé nagy dzsungel van odalent. Vagy álljak neki még itthon?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki,ha a korhazban csinaljak,de azert En biztos,h tukrot tennek ide oda,es vhogy megprobalnam,vagy esetleg a paromat kernem meg,ha mar tenyleg nem tudnam megcsinalni.
2008. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy vicces, de félek, hogy a párom megvág... :(

Pedig szuperbiztos borotvánk van, de volt már egy nagyon kellemetlen emlékem ezzel kapcsolatban.

2008. márc. 11. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerntem ezzel fognak a legkevesebbet foglalkozni, biztos láttak már pár dolgot ők is :)

kozmetikusnál a gyantát nem próbál/ tad /nád ki?

2008. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már most nem látom(30.hét)...mondtam a páromnak,hogy ha nem akarja hogy dzsumbuj legyen odalent,akkor jobb lesz ha ő leborotvál:):):)

Amúgy a kh-ban ezzel fognak legkevésbé törődni.Hidd el a szülőágyon minden olyan megtörténik,amit a mia ember a cikik közé sorol...

2008. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 hetes vagyok. 2 naponta én borotválom magamnak, mert félek bármikor a korházban találom magam. Én nem kértem meg a párom, pedig én sem látok a hasamtól. Én úgy csinálom, hogy a kád szélére teszek egy kozmetikai tükröt amit úgy állitok be, hogy pont látom amit csinalok.
2008. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokta párom csinálni, és már én sem látom rendesen 27 hetesen.

Ha félsz, akkor ne tedd.

Egyáltalán nem ciki, ha a kórházban csinálják, nekik ez rutin. Minden műtét előtt borotválnak, és hát látják eleget a nunnádat szülésig, nem? :-)

Ne félj, ha olyan, olyan... :-)

2008. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kozmetikus általi gyantázást javaslom. Időben menj el, akkor bármikor jöhet a baba, rendben leszel. Nekem másfél-két hétig legalábbis nem jelenik meg újra egyetlen szál sem, utána pedig nem kellemetlen, viszkető mikor visszanől. A fájdalom sem vészes.
2008. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már egy jó ideje nem látok a pocaktól semmit, de én borotválom magamat. A mai borotvákkal nem is igazán tudod megvádi magadat, az a lényeg, hogy a bőrödet feszítsd ki. Én érzésre megcsinálom zuhanyzás közben, utána pedig tükör fölött a többit.

Egyébként a gyantázás szerintem ilyenkor már nem javasolt!

Üdv:33 hetes kismama

2008. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike, hááát akkor nosza rajta, belevágok! Persze remélem nem szó szerint :)
2008. márc. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!