Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan kell nézni a fájást?...

Hogyan kell nézni a fájást? Mármint most olyan fél órája tompa görcseim vannak, elég sokáig tart! A lényeg a rendszeresség benne?

Figyelt kérdés
Szombaton töltöm a 38hetet!
2009. ápr. 21. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:
A nyákdugó még nem ment el, vagy nem vettem észre!
2009. ápr. 21. 17:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a rendszeresség a lényeg

nekem 4 percesekkel kezdődött a szülés

azaz elkezdődik egy fájás, ami kb 1 percig tart (olyan erős menzesz szerű fájdalom még az elején), és azt, hogy hány perces az egyik fájás kezdete és a következő kezdete közt eltelt idő mutatja

ha rendszeressé válnak és 10 perces alá megy, akkor kezdhetsz pakolni :)

2009. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Veled elmélkedem csak , 35 hetes vok:)

szerintem a nyákdugót észreveszed , mert állítólag véres , nyálkás valami...

Szerintem ezek jósló fájások lehetnek.azt olvastam , hogy a rendes fájások is kezdetben rendszertelenek , majd átmennek 5-10, 10-20 ... stb. perces fájásokba Azért ha nem múlna el pl. egy órán belül, vagy erősödne vagy neadjisten folyna a magzatvized , akkkor sztem ez már nem jósló lesz... de nyugi!Próbálj pihizni!!!!!

2009. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a gyakoriságától és erősségétől függ hogy épp melyik szakaszban vagy.Ha nem túl erősek és viszonylag ritkán(15 percnél ritkábban )érzed,akkor még a java ezután jön.Nem feltétlen a nyákdugó kijövése a helyéről az első jel.A szülés első jele lehet fájás,nyákdugó kimozdulása magzatvíz elfolyása.ezek közül egyénileg változhat az észlelés sorrendje,van akinél a nyákdugó utoljára távozik.neke a magzatvíz elfolyással kezdődött,és már napokkal előtte keménxedett a hasam,de az erős fájások csak a magzatvíz elfolyás után kb 15órával kezdődtek,azok már5-10 percenként jöttek,kb 30msp-ig tartottak
2009. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. már szeretném nagyon, ha a kisfiam itt lenne karjaim között.
2009. ápr. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!