Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 6 hét múlva...

Szülés után 6 hét múlva kontroll. Mit vizsgál ilyenkor a doki?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kell mennem a kontrollra.Félek attól,hogy a doki megvizsgál,mert úgy érzem,hogy az nekem nagyon fájna.Szülés elött se volt valami kellemes,amikor a doki megvizsgált.Korábban is szűk voltam odalent és néha fájt,amikor a párom belémhatolt.Most úgy érzem még jobban fájna még a vizsgálat is.A szex meg még egyáltalán nem hiányzik.
2008. márc. 8. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos a nem várt vizsgálat nem marad el.Ha jól emlékszem ilyenkor mégegyszer vesznek kenetet is ez a rákszűrés.Megnézi van-e még vérzésed,ha van milyen az állaga.

De ne hanyagold el egyszer kell kibírni,de muszáj.!

2008. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valamint megnézi,hogy a méh rendesen visszahúzódott-e.

Megemlítheted a dokinak,hogy egy kicsit érzékeny vagy még.

Talán akkor jobban odafigyel és kíméletesebb lesz.

2008. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megnézik, hogy visszahúzódott-e a méh, hogy mennyire heges a gátseb, meg hogy nem kaptál-e valami fertőzést. Meg persze rákszűrés. Mondjuk nekem a doki azt mondta, hogy ráérek 1-2 hónapon belül megjelenni, de jobb minél előbb. Hát nem kellemes, de ki lehet bírni. Ha minden redben, akkor több nem lesz.
2008. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!