Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már lehet szülni Cseh Erika...

Már lehet szülni Cseh Erika doktornőnél a SOTE 2-n? Vagy még nem dolgozik a Klinikán?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szült.
2011. aug. 26. 05:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem volt szülésznőm, de azt mondják olyan 20-30at szoktak adni a szülésznőnek.

2011. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi. S a dr.nőnek?
2011. aug. 31. 12:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Ő nem fog neked árat mondani átlagban azt szokták mondani, hogy annyit illik adni amennyi a viziteknek az ára 10xse az az olyan 100 ezret kellene adni de mivel nekünk nem volt annyi pénzünk 50et adtunk neki.
2011. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szia! Én tavaly szeptemberben szültem nála a klinikán, már akkor dolgozott (pedig júniusban szült), úgyhogy egész biztosan lehet nála szülni. Akkor én utána jártam, hogy milyenek a szülésznők és több jó is van. Én Dömötör Margitot választottam szülésznőnek. Mellesleg Cseh doktornő is a SOTE II-n szült és Margit volt az ő szülésznője is. Nekem ez elég ajánlás volt :) :) Meg voltam elégedve vele. És igen, akkor én 30-at adtam neki a dokinőnek 80-at!
2011. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ, sok boldogságot a babádhoz! :)
2011. szept. 8. 11:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi
2014. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!