Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha fogadott orvos ill. szülész...

Ha fogadott orvos ill. szülésznő nélkül szülök, jobb az ha előre adok pénzt nekik?

Figyelt kérdés
Szülésznőt akartam csak fogadni és az ügy. orvosnál szülni, de "felvilágosítottak, hogy ha nincs fogadott dokim sz.nőm se lehet! Most nem tudom mikor adjak pénzt az ügyeleteseknek!?
2008. márc. 5. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni, kap fizetést. De most komolyan. Én is az ügyeletes dokinál szültem, nem fizettem neki, csak amikor mentem varratszedésre, akkor vittem neki egy ajándékcsomagot. Ez szerintem a legtöbb, amit adni kéne, hiszen tényleg azért kapja a fizetését, hogy elvégezze a munkáját. Amúgy nagyon jófej volt, végig ottvolt a szülésnél, meg előtte a vajúdásnál is szinte egyfolytában. Szóval hagyd a csudába azt a pénzt, az ügyeletes orvos nem is várja hogy fizess neki, csak a fogadottat kell megfizetni.
2008. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előre semmiképp, majd ha a végén meg vagy elégedve, és szeretnéd megköszönni,akkor.Ez a dolga.
2008. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A védőnpm is azt mondta, hogy előre semmiképpen ne adjunk pénzt! Ki tudja, lehet, hogy közben hazamegy, mert műszakváltás lesz.

Csak akkor adj, ha tényleg úgy érzed, hogy megérdemli és elégedett vagy. Egyébként szerintem is maximálisan elég lenne egy ajándékcsomag.

Minden jót!!!

2008. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!