Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megoldható, hogy bababarát...

Megoldható, hogy bababarát kórházban szüljek, ha az 90 km-re van tőlünk?

Figyelt kérdés
Fogadott orvos kell hozzá vagy anélkül is kivitelezhető a dolog?
2008. márc. 5. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak abban a kórházban szülhetsz ahová területileg tartozol, de ha van fogadott orvosod és ő másik kórházban dolgozik akkor lehet, hogy van rá lehetőség. Ezt tőle kell megkérdezni. Érdeklődj utána , mert nem keveset kell, majd fizetned, ha nem ott szülsz ahová tartozol.
2008. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!én sem a saját kórházamban fogok szülni hanem ott ahol a dokim van,én direkt azért mentem hozzá,hogy ne a sajátba kelljen menjek -rossz a hírneve annak ahová tartozok.én úg ytudom csak ekkor lehet másik kh-ba menni vagy ha kifizeted a kh által megállapított összeget amire nekem azt mondták 25ezer ft de én ezt keveslem,mert egy magán orvos többet kér a szülésért és ha tényleg csak ennyi lenne sztem mindenki kihasználná ezt a lehetőséget-na de ezt a kh meg tudja mondani..Úgyhogy sztem ez van,bár én sem tudom ég mennyibe fog kerülni nekem ez.Én a 90km ert nem biztos ,hogy bevállalnám mert mi van ha közben vmi komplikáció keletkezik-túl messze vagy a segítségtől-bár ne így legyen.te döntsd el,de sztem a közelebbi jobb megoldás,nem beszélve arról,hogy ahozzádtartozókak is közelebb van mozgás szempontjából.
2008. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem a saját korházamban szülök, mégsem kell fizetnem a kórháznak, a doki intézi. Neki meg ugyeár amúgy is kell adni. Én is bababarát kórházban fogok, emiatt mentem át a helyiből. Én azt mondom mindenképp menj oda, sem a babádnak, sem neked nem mellékes, hogy milyen rendszerben és körülmények között töltitetek az első napokat, és élitek át a szülés/születés csodálatos élményét. Hajrá!!!!!!!!!!!!!!

2008. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!