Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a harmadik szülése...

Milyen volt a harmadik szülésetek? Azt mondta egy szülésznő ismerősöm, hogy vagy sokkal rövidebb, mint az első kettő, vagy felér egy első szüléssel. Kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj ezen előre feleslegesen.Van aki elsőre is könnyen szül,van akinek nem adják csak úgy.A lényeg,hogy a mama és a baba is épen egészségesen élje túl.

Én leírom neked a 3-ik szülésem,de nagyon keveseknek ilyen,ne ijedj meg tőle.Mondjuk én egyiket sem szültem könnyen.Az elsőt simán,semmi komplikáció beavatkozás nem volt,reggel 4 kor fájásokra ébredtem,éjfél előtt 5 perccel bújt ki.A második indított volt,42 hét végén jártam,6 óra után rosszul lett,ki kellett venni.

A harmadikkal is megpróbáltam simán,a császár miatt lehetett is volna.Vele este 8 kor mentem be 5 perces fájásokkal,reggelig alig voltam 1,5 ujjnyira nyitva,kötöttek be oxitocint,de attól sem nagyon tágultam.Délután 2 körül már elég jól állt a méhszáj,3,5 ujjnyi volt,ekkor elfordult a drágám keresztbe,rosszak lettek a szívhangok megint műtő:(((

Hát nekem sajna így sikerült,pedig megszenvedtem velük rendesen.De a harmadikkal olyan brutál fájásaim voltak,hogy a másik kettő semmi volt hozzá képest.

Van aki meg beugrik a szülőszobába 2-3 óra vagy még kevesebb és minden probléma nélkül gyönyörködhet a gyerekében.Mint ahogy más sem,a szülések sem egyformák.

Remélem neked könnyebb lesz.

Minden jót,és problémamentes szülést.

2009. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Minden terhesség más és más.Én a harmadikat elég nagy kor különbséggel szültem az előzőhöz képest,és azt mondta a doki,hogy olyan mintha az első terhességem lenne.Pedig az első babámat nagyon könnyen szültem,négy óra alatt kibújt a drága.A másodikkal már hosszabb volt a vajúdás,12 óra,valamivel nehezebb volt,mert kimerített aza 12 óra.Viszont a harmadikkal olyan erős fájásaim voltak,megszenvedtem rendesen vele. 14 órát vajúdtam.De szerintem ez mindenkinél más,remélem neked könnyű lesz.
2009. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,remélem, még kapok egypárat!

Egyáltalán nem aggódom, még nagyon az elején vagyok, csak érdekel ez a téma.Nekem az első 12 óra alatt lett meg, a második 5 óra alatt.A másodiknál jóval erősebb fájások voltak, de valahogy máshogy éltem meg, jobban a babára tudtam koncentrálni, míg az elsőnél egyfolytában arra gondoltam, hogy úristen legyek már túl rajta...írjatok még,légyszi,légyszi!!!

2009. ápr. 14. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első 6 óra alatt,a második 1,5 óra alatt a harmadik pedig fél óra alatt lett meg! Könnyű szülést Neked!:)
2009. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hűűűűűű! Nem semmi...gratulálok!
2009. ápr. 14. 18:37
 6/6 A kérdező kommentje:
4 és fél óra alatt lett meg a harmadik gyermek. Az első 12 óra volt, a második 7 óra.
2010. ápr. 16. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!