Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha választott orvosom van Ő...

Ha választott orvosom van Ő minden esetben részt vesz a szülésen?

Figyelt kérdés
Úgy értem h nem fog itt hagyni pl. nyaralás miatt. Mert akkor végűl is minek van a vásztaott orvos!?
2008. márc. 4. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülésemnél a választott orvosom, a szülésemkor tanulmányi szabin volt. Nem ezért, de lekéste a szülést, és utána is csak egyszer jött be. A második szülésemnél másik dokim volt, Egerben volt orvoskonferencián a szülésem utáni második naptól. Minden nap bejött hozzám. És mindkettő fizetős doki volt. Úgy gondolom, orvosa válogatja.
2008. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom. az én orvosom azt mondta hogy jön,akárhol van(nem nagyon szoktak meglépni amikor szülés van a közelbe).

a szülésre meg azt mondta ha nincs másik szülése akkor végig velem lesz ha van akkor rohangál,de ott lesz. nem volt másik szülése,és végig velem volt(5 percre ment el kajálni)

2008. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem minden esetben. Nekem nem volt választott dokim, és nem is hiányzott. Aki mellettem szült, annak volt, de mivel három nappal előbb jött a baba és szombat volt, a doki Győrben tartózkodott (ja, mi meg pécsiek vagyunk), szóval elég nehéz lett volna odajutnia. Másnap bejött hozzá egyszer délután és ennyi. Nekem az ügyeletes orvos mindenben azt nézte, hogy nekem jó legyen, még a gyerekágyas osztályra is feljött hozzám kétszer, meg minden. Szóval szerintem tényleg kicsit túl van értékelve ez a választott orvos.
2008. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim szabin volt,mégis bejött.Sőt utána is minden nap.Pedig nem kért pénzt a szülésért.
2008. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, en is ugyeletes dokinal szultem, nem akartam elore felkerni senkit. Allati rendes volt, utana meg ket napon keresztul beugrott hozzank megnezni minket. Pedig nem fizettunk neki. Sajnos en is sokszor hallom, hogy a valasztott orvos epp nem elerheto amikor megindul a szules.
2008. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én március 19-re voltam kiírva ami úgy József nap.A dokim persze Jószef és szólt,hogy Ő persze nem lesz itthon,ert megy szegedre a fiához ünnepelni,mert Ő is József.Akkor kicsit bepánikoltam,mert nem nagyon ismertem a többi dokit és persze ezt az idöpont elött mondta pár nappal.De szerencsére a lányom 16-án megszületett pont aznap amikor a doki szólt.Örültem neki ráadásul Ő volt bent a kórházba az ügyeletes doki!Ennél jobban nem is történhetett volna.

De a dokival is jobb elöre tisztázni várható e neki utazás stb.Érdeklöd!!!

2008. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!