Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már tudom, hogy császár...

Ha már tudom, hogy császár lesz, akkor is megvárják a fájásokat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért lesz császár. Ha csak azért mert farfekvéses a baba akkor igen.
2009. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz a szemem és nem erőlködhetek, ezért kell császárral szülnöm. Csak azért kérdezem, mert azt olvastam, hogy jobb, ha legalább a nem túl erős fájásokat megvárják.
2009. ápr. 5. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem császár volt, farfekvéses baba miatt (aztán közben olyan kompliációk lettek, hogy mindenképp műtét lett volna a vége).

40 hetesen be kellett feküdnöm a kórházba (vasárnap) és úgy volt, h legkésőbb csütörtökön műtét. Csakhogy hétfőn reggel bár szabálytalan, de fájásokra ébredtem. Délután folyamán szabályosak lettek, este 7-kor 6 percesek lettek, és éjfél előtt pár percel kiemelték a hasamból a kislányomat.

Én örülök, hogy megtapasztaltam a vajúdást.

2009. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a baba szempontjából mindenképp jobb, mert fel tud készülni a kijövetelre, nem "csak hirtelen kiemelik" a nagyvilágba

előző

2009. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szivem miatt lesz programozott császárom,és azt kérte a doki hogy igen is kell hogy kicsit fájjon,mert a babában igy kezd el termelődni vmi ami arra ösztönzi hogy levegőt vegyen meg ilyenek. hát fájjon a fene bánja csak jól legyen a picurka. Nálad kizártnak tartom hogy a kitolási szakaszig elengedjenek pontosan ezért nyugi... és könnyű szülést. 34 hetes pocis
2009. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
anyunak is a szeme miatt volt császár és mindkét esetben megvárták a magzatvíz elfolyását, pedig az még az őskorban volt :)
2009. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, sajnos elég kicsi a súlya a babámnak, nagyon remélem, hogy nem lesz semmi baj. Igazán nagyon jó pocaklakó egy szavam nem lehet rá, csak már néha arra gondolok, hogy jobb lenne neki idekint.
2009. ápr. 6. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm programozott császárral szült,a szeme miatt,mint te.Nem vártak semmiféle vajúdást.Felfektették és műtötték.
2009. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
engem 6 hete csaszaroztak a szivem miatt pont hogy betoltottem a 38. hetet. nem vartunk a fajasokra. csutortokon befekudtem es penteken mutottek.
2009. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is a szemem miatt lett császáros. A mi esetünkben sem vártak a fájásokig, a 39. héten megcsászároztak.
2009. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!