Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyi idővel...

Szülés előtt mennyi idővel csináltatok nagytakarítást otthon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Aug. 28-án szültem és igazi nagytakarítást karácsony előtt csináltam, de akkor az egész házat rendbe tettem. Most is erre készülök, húsvét előtt megint mindent ki akarok takarítani, a tél után lesz is mit :)))
2009. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, bocsi! Félreolvastam a kérdést! Tehát szülés előtt kb. 3 héttel csináltam a nagytakarítást, mert előtte festés, tapétázás stb. volt nálunk. Nem rohamtempóban, csak szépen komótosan végig takarítottam az egész házat. Ha úgy éreztem, hogy elfáradtam, hagytam mindent és pihentem egy kicsit. Igaz, másfél héttel hamarabb született a kislányom, de nem emiatt. Ő már a 4. babám és elég korán kinyílt a külső méhszáj (ilyenkor már gyengébb). Az orvos azt mondta, ez már ilyenkor természetes, mindent úgy csinálhatok, ahogyan addig.
2009. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod.
2009. márc. 30. 08:47
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Én decemberben szültem(elején)és elötte folyamatosan kitakaritottam(rendes nagy takarítás)de igaza van az elöttem válaszolonak ha elfáradtam akkor pihentem.Te se erőltesd meg magad!Pihenj ha úgy érzed elfáradtál.
2009. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Én májusban szültem,a baba bő két héttel korábban született(2.gyerkőc)120 nm2 a ház,kedden-szerdán megcsináltam mindent,és köv.héten kedden született a baba(nem emiatt,már 2 ujjnyira nyitva voltam 2 hete.)
2009. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Én május 16 vagyok kiirva de már elkezdtem,biztos ami biztos alapon.A gyerek szoba az utolsó,hogy oda már csak a baba hiányozzon és ne egy ujabb portörlés!
2009. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 31. 07:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!