Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányan vagyunk erre fele,...

Hányan vagyunk erre fele, akik már idős -sok hetes terhesek? 39. hét után?

Figyelt kérdés

Én 39+1nél járok! És ti? Hogy vagytok? Meddig bírjuk még? :)

Nekem mér mindenem fáj, és zsibbad :)


2011. jún. 27. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, én még csak 36 hetes vagyok, de nekem is fáj mindenem, az ujjaim zsibbadnak, délutánra úgy dagadok, mint egy elefánt, főleg a bal lábam, meg a jobb kezem. Meg persze zsibbad is, valamikor már egész korán délelőtt. Már alig várom, hogy megszülessen, mert egyre nehezebben tudom elviselni, főleg hogy van már annyi jóslóm is.
2011. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

40+1 hetes vagyok....remélem én már nem sokáig húzom :DDD


Állandóan keményedek, be van feszülve a hasam de a pici még várat magára...hiába,vérbeli pasi :DDDDD

2011. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én betöltött 40 hetes vagyok!

Semmi a világon nem történik...nem fáj semmim, jókat alszom, nem puffadok vagy vizesedem...

Egyedül a séta, lépcsőzés és az egy helyben állás megterhelő...unatkozom, és már nagyon mennék, nem szeretném, ha indítanák...Bár azt sem igazán tudom elképzelni, hogy egyszer csak beindul...olyan felfoghatatlan egyenlőre (első baba).

Kitartást!

2011. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 haramia ***** válasza:
...39+2 vagyunk mi is, de az izgulós türelmetlen várakozáson kívül semmi gondunk. Ma is nagyon megy a keményedés és ez a húzóckodás, úgyhogy reménykedünk hátha ez az a nap...:)
2011. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!