Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 1 héttel fáj a...

Császár után 1 héttel fáj a hasam belül, a belső varratok miatt? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A császár a második legbonyolultabb hasi műtét. Egy héttel utána még nem várható el, hogy semmilyen fájdalmad ne legyen. Pár hét után már csak bizonyos mozdulatok lesznek nehezebbek, de a műtét helyét még évekkel utána is lehet érezni.
2009. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Mi most vagyunk két hónapossak és néha még nekem is érzékeny.Sajnos még egy darabig érezni fogjuk.De az első héthez képest alig érzem már.Hétről hétre egyre jobb lesz.Kitartást és jó babázást.

2009. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elég sokáig éreztem a belső sebet, főleg az időjárás változást éreztem meg.
2009. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. márc. 26. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!