Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül egy szülésznőt...

Mennyibe kerül egy szülésznőt felfogadni?

Figyelt kérdés

Augusztusra vagyok kiírva, és szeretnénk felfogadni egy szülésznőt. Mennyit szoktak kérni, vagy mennyit szokás nekik adni?

Helyileg Dunaújváros érdekelne, de szívesen várom azok válaszát is, akik nem itt fogadtak fel szülésznőt.


2011. jún. 17. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
20-30 ezer átlagosan.Nekem ismerős volt,ezért én csak ajándék kosarat adtam,de anno érdeklődtem az árakról.ez mondjuk Pécs.
2011. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bp. Sote II 40 ezer.
2011. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Budapesten az Uzsoki kórházban fogok szülni és nagyjából 25-30 ezer forintot fogok adni a szülésznőnek.
2011. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 20 e ft-t adtam.A 40 e ft-t sokallom.Vki az orvosnak sem ad annyit.kkor ha a szülésznő jobban megérdemli.Mi az orvosnak 50 e ft-t adtunk mindkét alkalommal.
2011. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 30-at adtunk, de nagyon elégedettek voltunk!
2011. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!