Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38-39 hetes kismamák! Milyen...

38-39 hetes kismamák! Milyen a ctg/nst eredményetek? Van jele már a szülés közeledtének?

Figyelt kérdés
Mennyire erősek a fájástevékenységek?
2011. jún. 16. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

0, 0, 0.... Semmi remény :S

Viszont mivel folyamatosan mozgott, a pulzusa majdnem kiakasztotta a gépet. :S

2011. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szép szalagokat szoktam kapni! :) Tegnap voltam, nagyon sokat mozgott,de semmi jele a szülésnek! Holnap megyünk megint! :)

39+1 hkm

2011. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mára vagyok kiírva s még semmi. :( A tegnapi nst sem mutatott fájást. Holnap reggel megyek magzatvízvételre. Minden percben bizakodom, hátha...
2011. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem magzatvízvételre, hanem vizsgálatra. :)
2011. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nulla méhtevékenység, pedig már egy korábbin 70-80-as fájások voltak...úgy néz ki a bébim nem szeretne velem megismerkedni..
2011. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem csak nagyon szapora volt a sziveóverése vagyis valamiért nyugtalan volt de nem tudom miért.fájás 0.

de amugy ez sok midnetöl füg hogy a gép mutatja mert ha szorosabb az öv akkor jobban kimutatja de amikor szülsz van hogy oylan fájásod van hogy majd beledöglesz és akkor sem muatat semmit!szoval fura egy szerkezet nem nagyon hiszek benne.majd jön az a babó!38+2hetes

2011. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem sem mutat semmi fájást a gép-(jele sincs hogy kibújna a fiam ....38+5 h kismama kitartás
2011. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 13:11 vagyok

Ma voltam ctg-n,teljesen rendben minden. Szerdán, vagyis a kiírt napon kell mennem ismét! :)

39+2 hkm

2011. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!