Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik esetben megy gyorsabban...

Melyik esetben megy gyorsabban a szülés - ha a magzatvíz elfolyásával vagy ha fájásokkal indul a szülés?

Figyelt kérdés
Vagy nincs összefüggés?
2009. márc. 20. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Az nem tudom melyk esetben gyorsabb . Szerintem ez változó. De elvileg a fájásokkal kellene indulni , az a természetes.
2009. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fájásokkal gyorsabb mert az tágítja a méhszájat. Bár rengeteg variáció van szülés indulásra nekem nagyon gyors vol fájásokra keltem hajnalba... a magzatvízre nem is emlékszem,hogy elfojt volna!!
2009. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem elobb a viz kezdett folyni fajasom nem volt..bementem a korhazba kaptam fajas gyorsitott,meg minden hat volt is fajdalom de nem tagultam csak piciket 16orat vajudtam.kaptam epiduralist es akkor elernyedt a testem es elkezdodott a tagulas tok gyorsan 4rol 10cm-re..
2009. márc. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első fiamnál magzatvíz folyt el hajnal 2 kor, 11.55-kor született. Másodiknál 5 perces fájásokkal indul reggel 7-kor 11.35-re megszületett. (persze ő második baba és gyorsabb) Szerintem változó.


Judy

2009. márc. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge fajasokra ebredtem, csak olyan mensi szeru gorcsokre. (ez volt hajnali 4kor) Felultem az agyban ra elfolyt egy kis adag magzatviz.(ez volt reggel 6:26kor) 8ra a korhazban voltam, delre folyt el az osszes viz, kozben folyamataosan jottek a fajasok. Delben kezdottek a ketpercesek...akkor mar a falat kapartam. 2.5orat hagytak szenvedni, hatha tagulok, de nem tagultam, vegul szules inditot es epiduralt kaptam. 23 ora vajudas utan szuletett meg a fiam.

Szoval szerintem elegge valtozo.

2009. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!