Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elkezd szivárogni a magzatv...

Ha elkezd szivárogni a magzatvíz, mennyi idő telik el, amíg el is folyik?

Figyelt kérdés
órák?napok?vagy ha fent reped a burok,akkor hetekig is szivároghat??Még csak 25 hetes vagyok,de már kb 2 hónapja van vízszerű váladékozásom,ami most kicsit több,mint eddig.aggódok.Honnan veszem észre ha magzatvíz?lenne valami tünetem,ha baj lenne?
2008. febr. 21. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én átérzem ami veled történik. Én canadában élek és sajnos itt is ugyanaz a helyzet, mint veled Angliában.12 hetes koromig rám sem nézett senki, utána is mikor véreztem 16 hetesen 3 napig akkor sem nézett meg a doki. És itt nincs olyan, hogy ugrálok dokirólüdokira. Sőt itt még az ultrahangot sem doki végzi, hanem egy 2 éves iskolát végzettek, és max. 3 ultrahang. 19 hetesen voltam ultrahangon ultoljára, most 35 hetes vagyok és nem is küld többre, mivel ennyi a megengedett. Jó,mi? Én szerintem ha baj lenne akkor nem viztiszta váladékozásod lenne. ha baj lenne és ahogy olvasom ez már 2 hónapja tart akkor már erős görcsid lettek volna meg véreztél volna. Valószinű erősebb a váladékozásod.Próbálj meg megnyugodni és bizni abban, hogy minden rendben van.
2008. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi.Sajna aki nem ilyen helyen él,nem igen tudja elképzelni,hogy itt semmi nem ugy müködik mint otthon..Itt is az uh-t nem doki csinálja.Sőt amikor harmadszor mentem be a kórházba vérzéssel,még rám is szóltak,hogy nem kell minden kis vérzéssel ide rohangálni...a babámról semmit nem tudok,nekem uh a 12-héten volt,és legközelebb a 32.héten kéne csak mennem.(még ugyis hogy véreztem).ezért költözök haza 3 hétmulva
2008. febr. 21. 19:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Őszintén, jól teszed,hogy haza költözöl, még jó hogy van rá lehetőséged.Igazad van,akik mi itt írogatunk ezeken az oldalakon, a legtöbben beleőrülnénk egy babavárásba odakint, hisz mindenen tudunk aggódni,ott meg ahogy olvaslak, csak magadra vagy utalva a kételyeiddel együtt.Én azt mondanám, ne izgulj, ha nincs erős fájdalmad, vérzésed, és a baba mocorgása is rendben van,nincs gond a magzatvízzel,annak ilyen korai terhességnél, oka kellene legyen szivárogni, és egyéb tünete.Ha meg hazajössz, úgyis egyből doki, és végre megnyugszol.Addig is idegeskedésmentes babavárást kívánok!
2008. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi.ez az üzi jól esett.Ezen a víz problémán kívül szerencsére semmi bajom.Nem vérzek,nem görcsölök,nem fáj,nem keményedik a hasam sem.A baba meg rengeteget mozog szerencsére..::))
2008. febr. 22. 09:26
 15/16 anonim ***** válasza:

NAGYON SZÍVESEN:-)

18 HETES KISMAMA

2008. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia,

3 hét sok idő...

Szerintem inkább fordulj orvoshoz, általában hamar válaszol a doki.Ne izgasd magad, mert az árt a babánka.Sok sikert.


[link]

2008. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!