Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan, h elkezd...

Létezik olyan, h elkezd szivárogni kicsit a magzatviz aztán meg vhogy abbamarad?

Figyelt kérdés
Velem ez történt.De rendszertelen fájásaim szinte minden nap vannak.Megnéztek UH-n , ezt mondták sok a magzatvizem és a baba feje nagyon lent van , igy nagyobb nyomás nehezedik a burokra és akármikor beindulhat a szülés.Minden nap izgatottan várom , h jöjjön már.Miért ilyen lasan indul nálam a szülés és hogy lehet h elkezdett szivárogni a viz és abbamaradt?Hallottam ilyenkor meginditják oxitocinnal , de nekem azt mondta a doki menjek haza és ha egyértelmüen elindult a szülés irány a kórház.Tényleg fájdalmasabb az inditott szülés?Szerintetek mire számitsak?Bocs a sok buta kérdésért ,de 1. baba.előre is köszönöm a válaszokat.37hkm
2011. ápr. 29. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik. a fej eltömi az útját.

Le kell feküdni nehogy előre essen a köldökzsínór. hívj mentőt ha igy van.

a fertőzés veszély miatt indítják a szülést ha nem lesznek fájásaid mert fertőzés léphet fel.


nem volt még velem.


nem feltétlenül fájdalmasabb az indított szülés csak erősebbek az összehúzódások ez egyéni hogy kinek mennyire fáj.


majd elmondják hogy mire számíts mert nem vagyok orvos.

2011. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

37+0nál szivárgott a vizem. befektettek és este 20.49kor megérkezett a kisfiam. nme voltak fájásai, semmi csak egyszerűen 3ujjnyival érkeztem be. kaptam oxit és után jöttek a fájások. nem tudommilyen nélküle szülni, de elég kemény volt. mégis viszonylag gyorsan és simán, gátvédelem mellett megszületett a 2700gos 48cm-s kisfiam. rá 3évre a kislányom is pontosan 37+0ra jött, de ő fájásokkal kezdte és burkot kellett repeszteni. ő is a burokrepesztés után gyorsan alig fél óra alatt megszületett. itt már varrtak is, mert hiába volt a gátvédelem, kicsit repedtem is. na az rosszabb volt mint a szülés. :) most a 23 héten járok, de csak 37ig számoltunk a dokival :)))

sok sikert neked is éa a babának is!

2011. ápr. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem olyan nincs. Eltömíteni se nagyon tudja a feje, hisz akkor már megindul a tágulás.
2011. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsónak: de igen, van ilyen.

Ha a burok fent reped, akkor a baba feje beékelődve a szülőcsatornába elzárja az útját.

Gondolom azt te is tudod, hogy a szülőcsatorna kisebb, mint a baba feje, pont a feje tágítja. Amíg meg nem tágul, addig elzárja a magzatvíz útját.

2011. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!