Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházba fektetés után mennyi...

Kórházba fektetés után mennyi idővel indítják a szülést?

Figyelt kérdés
Még aznap, vagy másnap? (Ha reggel kell menni)
2011. jún. 6. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez dokitól is függ. Én a +9. napon feküdtem be,és szó sem volt indításról. Szerencsére másnap beindult magától, de a doki azt mondta 2-3 napot még várunk, de be kell feküdnöm,hogy szem előtt legyünk.

Te hányadik napon fekszel be?

2011. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
40+6. De már kevés a vizem, a lepényem pedig 3-as.
2011. jún. 6. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1 nappal az indítás előtt kellett befeküdnöm, a kiírt napon indították terhességi cukor miatt. Nem tudom neked lesz-e "bemutatás", ami azt takarja hogy az osztályvezető főorvos megvizsgál és engedélyezi az indítást, nekem azért kellett 1 nappal előbb befeküdni, meg azért mert zárva voltam és méhszájlazító tablettát kaptam éjszakára.
2011. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is teljesen zárt vagyok. Ma vizsgált a dokim, C:3000 még mindig az értékem.
2011. jún. 6. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:

én vasárnapra voltam kiírva, azt mondták kedden be kell feküdni, és pénteken indítanak

de hétfőn megjött :)

2011. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1+ hét után fektettek be és onnan még 1hét volt az indításig.
2011. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7:00-ra bemnentem,s 9 körül bekötötték az infúziót.

11:50-kor megszületett a 4.gyermekem 4300 és 62 cm-rel.

4 nappal a kiírt dátum után indította meg az orvos.Végül is csak fél óra volt a fájdalom,de az brutális.

2011. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!