Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A meleg fürdő csak a szülést...

A meleg fürdő csak a szülést indíthatja meg, más bajt nem okozhat 37 hetesen?

Figyelt kérdés

Hétvégén töltöm a 38. hetet, és borzasztó jól esne egy meleg fürdő. A védőnőm az egész terhesség alatt óva intett tőle (pedig nagyon vágytam rá), most viszont már nem számítanánk koraszülöttnek, és nem is bánnám ha már kibújna. Bajt okozhat a meleg fürdő, vagy csak beindul a szülés ha a baba is úgy gondolja? (Hja és egy picit nyitva van a külső méhszájam)

37 hetes pocakos


2009. márc. 19. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Ne aggódj semmit. Én végig pancsoltam az egész terhességem!

A külső méhszájam volt nyitva 1 ujjnyira.

Nekem az orvosom azt mondta nyugodtan lehet.

Ne feledd sokan vajúdnak melegvizben!

Egyébként nekem nem indította meg a szülést, sőt a végén oxitocinnal indították!

2009. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, saját otthoni tiszta kádadba fürödhetsz, ha belső méhszáj zárt, én a mi medencénkbe(felfújható) fürödtem amit előtte domestossal kisikáltam és csak mi voltunk benne
2009. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia.nekem is nyitott a külsö méhszájam mégis a terhesség elejétöl fogva meleg fürdöt vettem nem birtam ki amugy is szeetek pancsolni:)de azt mondják azért vigyázni kell ne nagyon legyen meleg mert alhasi vérböséget okoz ami ráhuzodhat a babára és aznagyon nem joo.jo pancsolást
2009. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!