Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi pénzt vittél a kórházba...

Mennyi pénzt vittél a kórházba magaddal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak pár száz forintot (cappuccino automata fosztogatás céljából). A hálapénzt párom hozta be és azonnal oda is adtuk annak, akinek szántuk.
2011. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem volt nálam pénz, a párom viszont végig bent volt, és nála volt a tárcája, így fizette, amit kellett.
2011. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam max pár száz ft lehetett,de a párom fizetett,ha kellett valami,szóval semennyit nem költöttem.

Kórházban nem jó sok pénzzel lenni,könnyen kilopják!

2011. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Seemnnyit, ott volt a kártya, de nem igazán vásárolgattam
2011. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szintén mint az első hozzászóló. Ha meg pluszba kellett, akkor szóltam, hogy hozzanak be pénzt (pl. nálunk volt fényképész)
2011. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit.Hazaküldtem a pénztárcámat mindenestül.Nem volt rá szükség,mindent behoztak,amire szükségem volt.
2011. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia

én vagy 2000 ftot

de nem költöttem el semmit se belőle,

ittam capuccinót annyi volt..

2011. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb 5-6 ezer forint, de csak azért, mert nem pont szülni készültem :) Mégis az lett belőle, de így egyből tudtam fényképet csináltatni, jött a "fülbevaló belövős" de őt leráztam. Egyébként nem szeretek pénz nélkül lenni, jó, hogy volt nálam (egyedül voltam a szobában)
2011. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Több mint egy hónapot benn voltam szülés előtt, pár száz forint volt nálam szintén automata fosztogatás ürügyén. :)

A férjem benn volt minden nap, amit kívántam hozta. Sőt fodrászatra is befizetett, mert rengeteg hosszú hajam volt és nem igazán tudtuk megoldani a szárítást babás szobatársak mellett.

Hálapénz nuku, ügyeletesnél szültem itt nem lehet sajátnál. Az orvosomnak szerettük volna megköszönni a gondoskodást egy ajándékcsomaggal, de nem fogadta el.(veszélyeztetett voltam ha nem derült volna ki, több komplikációval és mindig ha bekerültem rögtön ott volt akár éjjel akár nappal, akár ünnepekkor, akár hétvégén)

2011. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap fekszek be. 2000Ft+egy kis apró lesz nálam, az is csak vésztartalékba, ha nagyon gyorsan kéne valami. A 2000Ft-ot így is a "titkos" zsebbe teszem majd, meg ahova megyek, viszem magammal a kis táskámat. Amikor szülök, akkor a férjemnél lesz. (Nem apás szülésünk lesz)
2011. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!