Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikortól érdemes valamit...

Mikortól érdemes valamit csinálni, hogy megérkezzen a baba?

Figyelt kérdés
Tudok néhány praktikát, de írhattok is, de főleg arra lennék kíváncsi ha zárt a méhszáj érdemes e próbálkozni valamivel.Ugye 36. héttől már nem számít koraszülöttnek.Kérlek ne írjátok hogy legyek türelmes, toxémiaveszély áll fenn már jó néhány hete és annyira vizesedek hogy 10 percnél tovább nem bírok ülni, menni állni, 34 hetes+4 napos vagyok és néha vannak jóslófájásaim, de egyenlőre teljesen zárt vagyok.
2009. márc. 19. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlanám a helyzetedben a házi praktikát, beszélj az orvossal!
2009. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szex nem jöhet szóba mert a férjem nagyon félt minket, és nem is most akarom csak ha 36. hetet betöltöttem
2009. márc. 19. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Málnalevéálteát megpróbálhatod a 36. héttől.Esetleg forró fürdő, vagy homeopátiás szerek.De ha nagyon nem akar jönni, ugyse fog.

2009. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan túlhordtam a babát, de teljesen zárt voltam. A létező összes dolgot kipróbáltam: szex, forró fürdő, málnalevél tea, homeosbogyók 36. héttől, ettem jó fűszeres kaját, sőt megkerestük Pest legrázósabb utcáját is és azon kocsikáztunk úgy fél órát. Talán semmit nem hagytam ki, ja csak annyi, hogy reggeltől estig a babát győzködtem, hogy bújjon már ki, de semmi nem használt. Végül megcsászároztak.
2009. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En Ausztriäban elek,es itt a 38dik hettöl nem koraszülöttek a babäk!Szerintem legyel türelmes,mert nem jo ha elöbb születik meg a babäd!En 36hetes kismama vagyok,en is vizesedek,fäj a csipöm,derekam...mindenem,es minden nehezemre esik mär!Nagyon värom mär a babämat,de maradjon ö meg csak az en pocakomba,addig meg neki jo ott bent!!

Kitartäs!!

2009. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!