Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik egy elhalt magzatt...

Mi történik egy elhalt magzattal a szülés után?

Figyelt kérdés
Úgy tudom nem adják ki a szülőknek, hogy eltemessék. Valaki tudja mi lesz ezekkel a kis emberekkel miután ott hagyják őket a kórházban??
2011. jún. 3. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Megy a többi veszélyes hulladék közé:(
2011. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elküldik szövettani vizsgálatra.
2011. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, veszélyes hulladékként kezelik és elégetik :-(
2011. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy egyébként időre született, érett babáról van szó, akkor is?

Én ezt nem hiszem...

2011. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi esetben kiadják a szülőknek és el lehet temetni, én úgy tudom. :( REmélem senkinek sem kell ilyet átélnie!
2011. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyik rokonomnak ma halt meg a 3 napos babája, de még nem volt anyakönyvezve. Ezért érdekel. Őket nem szívesen zaklatnám sem most, sem később ilyen kérdésekkel.
2011. jún. 3. 15:55
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ha akár csak egy levegőt is vesz, tehát elve születik, akkor kiadják és el lehet temetni, de ha halva születik, akkor megy a veszélyes hulladék közé és elégetik.

Unokatesómnak tavaly augusztusban 24 hétre születtek ikrei. Egyik halva született, és ki sem adták nekik, másik pedig fél napot élt, őt kiadták és el tudták temetni

2011. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem tiszta szívemből. Ez borzasztó. szerintem ha érett fejlett babáról van szó, akkor ki lehet kérni, hogy a végtisztességet megadják Neki. Ha épphogycsak huszonpárhetes magzat volt, akkor úgy tudom, hogy nem adják ki. szerintem rengeteg függ a körülményéktől.

Időre született? Mert akkor harcolni kell érte, hogy elbúcsúzhassanak Tőle.

2011. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Időre jött, 3600 körüli testtömeggel, teljesen fejlett baba. Volt valami komplikáció, 10 percig (!!!) nem jutott oxigénhez, ezután újraélesztették, és 3 napig csökkentett testhőmérsékleten mesterséges kómában tartották. Nem javultak az agyi funkciói, 72 óra után "elengedték".
2011. jún. 3. 16:06
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó, szegényke, szegények.

Ki kell, hogy adják, nem szabad hagyni, hogy ne.

2011. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!