Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem 10 hete, a...

Császárral szültem 10 hete, a hasam még fog visszahúzódni vagy már ilyen marad örökre?

Figyelt kérdés
Olyan mintha a vágás valami "tartóka" lenne és fölötte meg ott a hasam, elég hülyén néz ki, tehát mint ha az tartaná a hájam. Vagy ez kötényhas? Még használjak hasleszorítót kb egy hónapja már nem vettem fel.
2011. jún. 3. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Még simán visszahúzódhat,még nagyon kevés idő telt el. Én azt olvastam,hogy a hasleszorító nem jó,mert akkor az dolgozik a hasizmod helyett és nem fog visszahúzódni a has! De szerintem sok függ a genetikától,nekem is kötény hasam lett!
2011. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kötényhas az olyan hogy lelóg a bőr!Nekem nagyon dúrva lett.Használhatsz haskötőt,bár itt sokan azt írják hogy nem jó.Nekem jobb lett tőle a hasam.10 hét nagyon kevés,még bármi lehet...
2011. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én több mint egy éve szültem császárral, és még mindig alakul a hasam. Mostmár közel úgy néz ki, mint a terhesség előtt (azt a néhány csíkot leszámítva), bár szerintem tökéletes már soha nem lesz.

Ne izgulj, szépen vissza fog menni!

2011. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordj hasleszorítót, az izmaid attól még dolgoznak, az csak bőr amit jobb ha "tartasz" mert különben a gravitációtól még lejjebb meg. mint a mell, a melltartó is a mellet tartja, nem az izmot! Az izmot tornáztatni kell és akkor a bőr is vissza fog húzodni.
2011. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, 9 hónap a regenerálódási idő, nyugi, visszamegy, haskötőt, hastartót, hasszorító bugyit érdemes esetleg...
2011. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!