Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért tilt el a doki a házas...

Miért tilt el a doki a házas élettől? Ha eltiltott akkor, hogyan segíthetne ez a biztos módszer abban, hogy meginduljon a szülés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nekünk a doki a 33. héten mondta, hogy innentől ne legyen házas élet. A terhesség teljesen normálisan zajlik/ott. Tudtommal általában azért tiltják a házas életet, hogy ne induljon be idő előtt a szülés. Kinek mit mondtak miért nem lehet?

Azért érdekelne mert most vagyok 39 hetes terhes. Szombatra vagyok kiírva, de a doki azt mondta, hogyha addig nem indul be a szülés, akkor be fog fektetni, és legkésőbb egy héttel később megindítják, ha addig nem akar kibújni a lurkó.

Sokan hisznek abban, hogy a szex megindítja a szülést. Szeretném ha még szombat előtt, vagy legkésőbb szombaton a kiírt napon meglegyen a baba. A szextől el vagyunk tiltva, de szerintetek, ha a párom orálisan kényeztetne és sikerülne orgazmust átélnem az ártana e babának, és segítene abban, hogy spontán meginduljon a szülés? Köszi!


2011. máj. 31. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ha nincs gond a terhességgel, akkor miért vagytok eltiltva? Nekem 2100-as volt a méhszájam a 29. héttől, de nem voltunk eltiltva, csak óvatosságra lettünk intve. A 37-38. hét környékén meg mondta a dokim, hogy "Na, akkor most már mindent bele!". De nekem nem jött be, nem indult be a szextől. Be kellett feküdnöm, de ott magától megindult még aznap éjjel.
2011. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ondó indítja be a folyamatot.Én sem értem miért tiltott el.Mi folyamatosan éltünk házas életet, még szülés előtt 1 nappal is.Semmi probléma nem lett!
2011. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mi sem tudjuk, hogy miért tiltott el, de ő az orvos, megbízunk benne, nem akarunk vele okoskodni. Ez legyen a legnagyobb bajunk. Azt tudom, hogy az ondóban van valami anyag, ami segít beindítani, de én úgy tudom, hogy az orgazmus okozta méhösszehúzódások is segítenek. Nem tudom jól?
2011. máj. 31. 21:02
 4/6 krisztivan ***** válasza:
100%
Nekünk kötelező házi feladatnak ki lett adva a házas élet amikor 2 ujjnyira nyitva voltam és nem indult meg a kiírt nap után sem.Nem volt rossz,de nem indult be a szülés tőle.Indították a kiírt után 10 nappal.
2011. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom van-e összefüggés, én 11,voltam kiírva, 9én szexeltünk(mondjuk előtte is néha néha) Sperma nem jutott oda, ugyanis rettegtem tőle hogy megindul, megvizsgál a doki és kezébe marad az anyag...

Szóval 10én elfolyt a magzatvizem, 11én megszületett a fiam.

Szerintem az orgazmus rásegített, de ez már nem derül ki.

Mindenesetre próbálkozni lehet, szülés után egy darabig úgysem lehet

2011. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel holnap a dokit és kerek perec kérdezd meg. Az a legtisztább. :)
2011. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!