Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Számíthatok koraszülésre? CX:...

Számíthatok koraszülésre? CX: 2210, pár napja nyilallgat a hasam alja és elég sokat keményedek, ha nem szedek magneB6-t. (4*2-t kell napjába) 31 hetes vagyok. Természetesen sokat pihenek, nem erőltetem meg magam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

És miért nem szeded a magnézimot? Szedjed!

Amúgy ezzel még túl is hordhatod...

2009. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 30 hetesként voltam ilyen cervixű.

40+3-ra szültem, de akkor már a kórházban próbálták többféle módszerrel csalogatni a babát.

Nekem a doki írt fel Magnesi Citricii nevű bogyót, az sokkal jobb, mint a Magne B6.


Engem is végig koraszüléssel fenyegetett a doki, de nem lett igaza.

2009. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Szedem a magnéziumot. Bocs, ha rosszul fogalmaztam.

Akkor szerintetek nem kell nagyon aggódnom a koraszülés miatt. A doki elégé rám hozta a frászt a hét elején.

2009. márc. 15. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj feleslegesen, viszont ha teheted pihenj sokat. A magnéziumot viszont szedd, azt a 36. héten kell abbahagyni, előbb nem. 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!