Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kell időpontot kérni az...

Kell időpontot kérni az István kórházba ctg-re? Ha igen mennyivel előtte? Még annyi, hogy hol csinálják?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott szülésznőm(és dokim is),és vele beszéltem meg,hogy mikor menjek be.Gondolom,ha egyik sincs,akkor betelefonálsz/bemész,amikor aktuálissá válna az első vizsgálat(az sztk-ban a kezelőorvos mondani fogja),és elmondod mit szeretnél.Különben a szülészeten végzik a legfelső emeleten(3. vagy 4. emelet,nem emlékszem),a szülőszobák mellett van egy szoba,ahol 3-4 kismamának tudják egy időben végezni a ctg vizsgálatát
2011. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az alagsori terhes ambulancián (is) végzik. Reggel 9-től csinálják, nincs időpont kérés. Érkezési sorrend van.

Odamész, megkérdezed, ki vár CTG-re, ki az utolsó.

2011. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak,az első vagyok:köszi,hogy kisegítettél,ezt nem is tudtam.Gondolom ott jó sokat kell várni...
2011. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még mindig az első:pedig 2 babát szültem az Istvánban(a 3.-at is ott fogom)mégsem tudtam.Talán ez a fogadott szülésznő és doki miatt van.
2011. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Van fogadott dokim,de szülésznőt nem akarok fogadni.Megyek hétfőn az orvosomhoz és megkérdem, hogy pontosan hogyan zajlik a ctg.
2011. máj. 24. 16:02
 6/11 anonim válasza:
9 től van ctg volt hogy fél 9 kor a 4. voltam volt hogy 9 kor még egyedül vártam nem lehet tudni az alagsorba van 2 gép a vizsgálat kb fél ora mikorra vagy kiirva?
2011. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Majd vasárnap nekem is a szülőszobára kell mennem, de azért, mert vasárnap nincs rendelés.

Amúgy van fogadott orvosom nekem is, és magánrendelőbe járok, de most ide hívott.

Az a lényeg, hogy van hova menni!

2011. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Juni 27-re vagyok kiirva, de a doki azt mondta örüljünk ha még ezt a hetet meg a következőt sikerül végig vinni.Nekem ő már a harmadik babám,nektek?
2011. máj. 25. 08:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első vagyok:én 2 babát szültem már(ráadásul az Istvánban)és most indul a 3. babaprojekt.Különben a 2. babám nekem is korábban jött,37+3 hétre,így akkor 2 ctg-n voltam csak.
2011. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem mindkét nagy előbb jött az első 37+2 napra,a második pont betöltött 38.hétre.
2011. máj. 26. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!