Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult mar valaki a Janos kh...

Szult mar valaki a Janos kh ugyeleten fogadott orvos es / vagy szuleszno nelkul? Megbanta esetleg?

Figyelt kérdés
Marmint hogy nem fogadott fel senkit.Kevesbe figyeltek ra?Mire szamitsak?
2009. márc. 10. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a János kh-ban szültem, nekem csak az orvosom volt fogadott. Amíg a dokimra vártam,addig az ügyeletes szülésznő volt velem,végtelenül türelmes és rendes volt.

Nem bántam meg, hogy nem fogadtam fel szülésznőt, mert akik ott voltak, azok maximálisan,lelkiismeretesen ellátták a feladatukat,mint szülésznőként, mint emberileg!:-)

Könnyű szülést kívánok neked!

2009. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én is a Jánosban fogok szülni,augusztus 15re vok kiírva.Te mikorra vagy kiírva?Dokit fogadtam,szülésznőt nem.Első babát várod te is?Hány hetes vagy?
2009. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott szültem 7 hete, nem volt se fogadott dokim se fogadott szülésznőm, nem bántam meg hogy ott szültem, mindenki aki foglalkozott velem az rendes és türelmes volt, csak azért rossz, mert minden váltásnál más és más fog veled foglalkozni, igy ha valakit megkedvelsz nem bbiztos hogy ott lesz veled, bár nekem a szülésznő anyira kiváncsi volt a babára hogy bent maradt megnézni. Nem fogod megbánni, ha ott szűlsz és nincs fogadott brigádod.
2009. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!