Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Osszefugg a szules a kismama...

Osszefugg a szules a kismama magassagaval? En csak 150 cm vagyok. Lehetseges az hogy ez miatt csak csaszarral szulhetek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem függ össze. Én 155 cm vagyok, és 55 kilóval mentem szülni. Természetes úton lett meg a babám 52 cm-vel és 3660 grammal. 14 óra vajúdás után.
2009. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy összefügg. Barátnőm 160 cm és 50 kg és simán megszült egy 4100 grammos babát 6 óra vajúdás után.
2009. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom, nagyon orulok a valaszodnak :D
2009. márc. 9. 18:48
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves elso valaszolo:nagyon rossz volt a vajudas?en meg nem szultem.a vajudas fajdalmasabb mint a kitolas?14 ora az rengeteg, bizti sokat szenvedtel.
2009. márc. 9. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A medence nagyságától függ nem a magasságtól. ( csak itt jegyezném meg a 2. gyerekem 20 perc alatt meglett és ebben benne volt a beérkezés borotválás beöntés) Az elsőnél 5 óra vajúdás a 3-nál 3 óra. Azt hiszem szerencsés voltam. De akárki akármit mond ez a legszebb fájdalom amit egy anya átélhet.
2009. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én természetes szülésnek indultam neki, de 20 óra vajúdás után megcsászároztak. A doki azt mondta, hogy a baba hozzám képest hosszú volt, ezért nem tudott teljesen függőleges irányba állni, így a koponyája sem ékelődött be rendesen. Én 159 cm vagyok, a kisfiam 56 cm-rel született. Remélem, hogy nálad nem lesz semmi gond!
2009. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Hát nem volt könnyű, bár az első 6 óra alatt nem voltak komolyabb fájdalmaim. Utána beindult rendesen, de nekem indított szülésem volt, azért ment ilyen lassan talán. De hidd el, tényleg elfelejted a fájdalmat. MOst három hónap után már nagyon szép emlék. Amikor Rád teszik a babát, az semmivel nem lehet összehasonlítani. Nagyon szép emlék a szülés, ne félj tőle.
2009. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatast mindenkinek.amugy milyen tunetei vannak a mehszaj tagulasanak?azt eszleli a kismama is?annyira csodalatos lehet az a pillanat amikor kibujik a pici.mindig ha nezem az elet az anyamehben c.filmet es a vegen a no megszuli, aztan a karjaban tartja, annyira hat rám hogy mindig elsirom magam, pedig mar vagy 7x lattam.
2009. márc. 10. 06:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!