Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Este indítják a szülést...

Este indítják a szülést nálam, ma megállapították, hogy lényegében már nincs magzatvizem, jócskán túlhordtam a babám, nem igazán figyeltek oda rám, mikor mondtam, hogy itt az idő. Milyen a szülés szárazon, magzatvíz nélkül?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

NEkem is elszivárgott a magzatvíz. A tágulás nekem így gyors volt, a kitolás viszont nehéz. A doki segített, tolta le a pocim, nagyon kellett erőlködnöm, de meg lett. 25 percig tartott, már a vákuummal fenyegettek mikor végre kicsusszant. 1 héttel jött korábban.

Sok sikert és kitartás!!

2009. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én 4 nappal hordtam túl a babómat, nekem is alig volt magzatvizem, úgyhogy burkot repesztettek. 1,5 óra alatt meglett a kicsi fiam. Könnyű szülést!
2009. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit nehezebben fog kicsúszni,de nem lesz baj.Kitartás!
2009. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem miután elfolyt a magzatvizem utána 10 órával lett meg a babám. Nekem nem fájt a kitolás, pedig úgy nyomták ki belőlem szegény pici lányomat. A tágulás részét pedig nem befolyásolja ez.
2009. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismételten csak gratulálni tudok az orvosoknak,sose értettem meg h miért nem lehet egy kismamát meghallgattni és hinni neki,nem csak hisztinek stb-nek betudni!!!

Nekem a magzatburok repesztéstől kb. 5 órányira lett meg a baba,szerintem a magzatvíz nem befolyásolja...de könyörgöm h nem lehetett eddig észrevenni a dokinak h baj van?????

Gyors és könnyű szülést! Vigyázz magatokra!

2009. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a túlhordott babák sokkal nehezebben születnek meg ilyen esetben. Nekem mondták 13 nap túlhordás után, hogy a gyerek már sokkal nehezebben tűri a megpróbáltatásokat. (Nálam császár lett a vége.)
2009. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nálam is császár lett a vége 24 órás vajúdás után, a harántfekvéses baba nem tudott megszületni. Gratula István kórház, csak oda ne menjen senki !!!!!!!!! UI: ja és kiadták a babát, hogy semmi veleszületett betegsége nincs, sajnos azóta már volt 2 és most várjuk a 3. szívműtétet.
2010. okt. 27. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!