Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szőnyben ki "szeret" császározni?

Szőnyben ki "szeret" császározni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A Rókay ,láttam is és hallottam is,nagyon sok kismamát császározott,de ők mind felfogadták(legalábbis a többség)!
2011. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy szeretne császározni. Amikor én szültem nála, akkor az volt az első, mikor megmutatta a szülőszobát, hogy előtte én megkértem, hogy hadd nézzem meg a császáros műtőt,és azt válaszolta, hogy "nem, mert magának arra nem lesz szüksége!" és szülés alatt mondtam neki néhányszor, hogy már elegem van, inkább vigyen császározni és akkor is azt mondta, hogy nem, mindjárt meglesz! szóval nem hinném, hogy szeretne.
2011. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!