Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » El vagyok keseredve.3 hónapja...

El vagyok keseredve.3 hónapja szültem nem kíván a férjem. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Nem kíván a férjem, egyszer voltunk együtt szülés óta, kicsit kitágultam, vagy nagyon, nem tudom a férjem mondta csak hogy kicsit lehet hogy ne bántson meg nagyon. Viszont azóta ha próbálkozok visszautasít, hogy fáradt, nincs kedve, stb. Van rajtam +13 kg, de annyira nyomorultúl érzem Magam mostanában, nem érzem Nőnek magam, el kezdtem edzedni, már nem szoptatok, a cicim szörnyű állapotban van, kicsi, lóg és plötty.


Mivel lehetne a kedvét visszahozni?


2011. máj. 4. 21:36
 1/9 anonim válasza:
0%
valami eltört.(
2011. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele erről komolyan? Szülés előtt milyen volt a kapcsolatotok ilyen téren?
2011. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hogy mi váltotta ki ezt az egészet. Ha elsö baba lehet hogy ugy érzi hogy egy kicsit háttérbe szorult.
2011. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia az én párom sem akart sokáig aztán kiderült hogy amig szoptattam addig teljesen anyaként nézett rám aztán később viccesen mondta a babának hogy már nem a tied a cici hanem az enyém ujra én 5 honapig szoptattam utánna rendeződött a helyzet
2011. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia, ugyanez történt velünk, és szívből javaslom nektek, hogy keresssetek meg egy szakembert, ahol ő is és te is beszélhettek az érzelmeitekről. Ahogy Te is, ő is nehezen fogadja el a megváltozott helyzetet, ő is keresi a helyét és egyedül nem fogtok ebből kijönni. Nekünk a 3.kerületi családsegítőben a védőnő ajánlotta és örülök, hogy igénybe vettük a segítséget. Egyikőtök sem hibás, vagy csúnya, vagy nem szereti kevésbé a másikat, ez csak egy merőben új helyzet, új szereppel. Drukkolok
2011. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekunk az elso!egyuttlet 7 honappal szules utan volt,hiaba probalkoztam folyton elutasitott.


Ki kell deriteni a valodi okot es ha lehet akkor megoldani.

Nalunk bejott,azota okes minden.

2011. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

1: Ha apás szülés volt, akkor lehet, hogy ott tört el benne valami...


2: A te hozzáállásodon/felfogásodon is kellene javítani, mert elhiteted vele, hogy nem vagy nő. Próbáld meg jól érezni magad, sokat számít!

2011. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak az segít ha beszéltek! Emésztheted magad, de az senkinek sem lesz jó! Drukkolok nektek!
2011. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek.
2011. máj. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!