Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A heten toltom a 37. hetet,2...

A heten toltom a 37. hetet,2 napja furan erzem magam. Ugye mar tud lelegezni a babom ha par napon belul mgszuletne? !

Figyelt kérdés
35 hetes uh-on 2800 grammra saccoltak,36 hetes mehszajam 2110 volt.Milyen sulyra szamolhatok ?
2009. márc. 9. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ilyenkor már tudnak lélegezni.Ne ijedj meg.Gondolj az ikrekre!Ők ilyen sokáig csak nagyon ritka esetben maradnak bent.A sulyt nem tudnám megsaccolni.
2009. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam a 35. héten született meg és "tudott lélegezni". Ez miatt ne izgulj, mert úgy tudom, hogy megfelelő ellátással már akár a 21. héttől is életképes egy magzat. Az én manóm 2700g és 47 cm volt amikor megszületett, pedig azt mondták, hogy biztosan nincs több 2300g-nál. Szóval a saccolás nem pontos. Ha most megszületne biztosan lenne 3 kiló fölött, mert az utolsó hónapban rohamosan nőnek. Ne izgulj.

Kitartás és könnyű szülést kívánok.

2009. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!A tesóm 35 hetesen szülte a pici lányát,és ne aggódj,kiválóan tudott már egyedül lélegezni a picúr.A te babád is normál méretű babaként jön már a világra(ha esetleg) előbb szülsz.Ő már egy fejlett baba,nem lesz vele gond.Az hogy mekkora lesz a pici,az kérdéses,mert itt sokan írták,hogy eléggé rosszul tippelnek az orvosok.Az én dokim szerint plusz-mínusz 10%-ot tévednek,de ezt nem hiszem.Szerintem többet.De ne gondolkodj ezen,majd kiderül hogy megunta-e a babód a pocaklétet,cagy csak az időjárás miatt vagy furán te is. :)Boldog és könnyű szülést kívánok neked!

Egy 34 hetes kismama

2009. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A betöltött 37. héten már koraszülöttnek sem számít.

Érett a baba ekkortól. Ne aggódj.

2009. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 10 hós lesz,37+3 hetes voltam,amikor megszületett.3090 gramm,53 centi volt.AZ Apgarja 9/10 volt,és nem egész 3 nap múlva már otthon is voltunk.Teljesen érett már a babád,ne aggódj.Jó egészséget mindkettőtöknek!
2009. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom a 37.hétre jött,és nem volt semmi gond.Teljesen jól fejlett 2900grammos 52 centis nagyszájú kiscsajt szültem.

Nyugi!Nem lesz semmi gond!

Könnyű szülést!

2009. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne semmi baja, ne aggódj!

Én a 36. héten szültem, 3050 g lett, és teljesen egészséges.

Nem is került inkubátorba.

2009. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koSZONOM A VALASZOKAT!JO BABAZAST MINDENKINEK!
2009. márc. 10. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!