Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez magzatvíz lehet? Bemenjek...

Ez magzatvíz lehet? Bemenjek a szülészetre? Holnap kellene, várjak még?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiírva, és tegnap este iszonyatosan elkezdett szurkálni a méhszájamnál(a baba minden mozzanatára beleszúrt), és éjjel vagy négyszer vizes lett a bugyim. Nem olyan mint ahogy olvastam, hogy folyik az ember lábán, de így is elég soknak tűik.
2009. márc. 9. 06:57
 1/6 anonim válasza:
75%

Szerintem hívd fel az orvosod, ő biztos tutit mond. Nekem nem volt ilyen, de biztos a mi biztos. Nyugodtabb leszel utána!

Sok sikert a szüléshez, már nincs sok.

2009. márc. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem nincs fogadott orvosom. Talán felhívom akkor a szülészetet, hátha ott mondanak valamit!?

Köszi.

2009. márc. 9. 07:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz nem csak nagy mennyiségben folyhat el. Ez attól függ, hogy hol és mekkora a szakadás a burkon. Menyj be nyugodtan a szülészetre. Az ügyeletes orvos megvizsgál és eldönti mi legyen. Telefonon Ők se tudnak okosat mondani, csak ha láttak Téged. Nyugi nem néznek hülyének, ha potyára mész. Nem Te lennél az első, ráadásul Ők is ezt tanácsaolnák, ha felhívod Őket. Ne izgulj, minden rendben lesz! Gyors és szép szülést kívánok, no meg egy gyönyörű pici babát!
2009. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy már szivárog a magzatvíz. Nem mindenkinél folyik el egyszerre, van akinél csak szép csendesen csordogál. Szerintem lassan készülődj! Orvossal mindenképpen beszélj (ha telefonon beszélsz vele, valószínű, behív vizsgálatra!) Ne izgulj, a pocira és a babára figyelj és akkor nem olyan nehéz ám! Kitartás (és irigyellek ám, mert nagyon nagy dolog egy új kis emberkének életet adni!)

Sok sikert, és nagyon szép, sikerekben gazdag életet az új kis jövevénynek, sok-sok örömet benne a szülőknek!

2009. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni mindenképp, mert ez szivárog, és akkor is be kell menni, nemcsak akkor, ha elfolyik. Fertőzésveszély!!
2009. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizony be kell menni.Nekem a 15. héten volt olyanom egy éjjel, mimtha magzatvíz folyt volna végig a lábamon.Sokat paráztam, és csak 2 nap múlva mentünk be.Megnézték, hogy álló a burok és az UH szerint is átlagos mennyiségű volt a víz .Mái napig nem tudom mi volt az pedig nincsenek vizelettartási gondjaim se.Már túl vagyok a 30. héten.
2009. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!