Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+5 hetes vagyok. Már nagyon...

39+5 hetes vagyok. Már nagyon szeretném ha megszületne a picikém. Ha szexelnék a férjemmel az fájna? Mert amikor nézte az orvos a méhszájat az fájt. Nagyon.

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 40.hetes vagyok éppen ma, és tegnap voltunk együtt, és nem fájt, inkább a pocakom volt útban...:)
2009. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy fájan, mi végig szexeltünk, s egyszer sem fájt, a doki erősebben tapogat mint a párod, hogy jobban érezze mi a helyzet odabent.
2009. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos egy kényelmetlen helyzetben erősebben tapogat,még a férjed kellemesebb dolgokat tud nyújtani!

Én végig szexeltem az első terhességemet és persze ezt is amég lehet.Nem kell durván,de lehet egy jót szeretkezni és lehet,hogy utánna be is indul a szülés.

2009. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, ha fáj, abbahagyod.

De nekem sem fájt.

Ha a méhszájat nézik, az lehet kellemetlen, hisz kicsit megpiszkálja. De a férjed pénisze nem ilyen "ügyes":-)

2009. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem két hetet ráhordtam a bébire és mi már csak azért is szexeltünk, hogy történjen már végre valami (sajna nem jött be), de még utolsó előtti nap is nagyon jó volt.
2009. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!