Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nézitek ezt a műsort? Mi a...

Nézitek ezt a műsort? Mi a véleményetek? Viasat3, túlsulyosság, terhesség, szülések. Stb Most megy!

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én néztem. :( No comment!!
2009. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem láttam csak a vége 1percet kb,lesz ismétlés?

Mi volt benne???

Letölthető valahonnan,vagy megnézhető valahol?

2009. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon talán nem maradtál le semmiről. Angliai kismamákat mutattak, akik 140-160 kilósan mentek szülni, és, hogy ennek milyen következményei vannak a terhességre és a babára nézve. 4,5-7 kilós gyerekeket hoztak világra, kivéve egyet, neki 3 kg alatti volt a baba. Mutattak olyat, akinek 3 évesen 32 kg volt a kisfia!! Ilyesmik voltak benne! Nem tudom sajnos, hogy ismétlik-e valahol.
2009. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
engem megaksztott rendesen...úgy meg pláne hogy itt meg egy -két kismama fejét vették hogy 70-80kg-ra hízni mertek 6-8 kg-ot:S sztem durva volt és jó példa...
2009. márc. 7. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem láttam, de kiváncsivá tettetek. A viasat3 sokszor ismétel, remélem ezt is leadják még. Mi volt a címe?
2009. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És a kismamák jól viselték a terhességet?
2009. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a txt csak annyit írt ki hogy : Emberi történetek 17.00-kor kezdődött és 1 órás műsor volt. én se az elejétől láttam.de talán jobb is...

statisztikákat és kisérleteket is vázoltak hogy a nagyobb súlyú kismamák gyerekei nem feltétlen születnek nagyobb súllyal,de születésük után a szevezetük igen is behozza a lemaradást,és hogy ezen gyerekek később sokkal hajlamosabbak arra hogy túlsúlyosak legyenek.Illetve hogy az anyukák sokkal több komplikációnak vannak kitéve,mint normál súlyú társaik...volt is konkrét eset a végén de már nem mennék bele...a lényeg hogy kevés doki vállalja ill spaciel ennek a 160kg-os nőnek nem is javasolták hogy több picurt vállaljon.

Én ehhez annyit jegyeznék még meg hogy itt 160 kg-os kismamákról volt szó akik volt hogy fogytak is a terhesség alatt. DE VOLT DOKI AKI VÁLLALTA A NÉLKÜL HOGY BÁRMIVEL IS FENYEGETTE VOLNA! Nálunk ha elosztod 2-vel a súlyt akkor is cseszeget a doki ill közli hogy nem vállal.

2009. márc. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!