Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron hány napig...

Székesfehérváron hány napig kell bent maradni a kórházban szülés után?

Figyelt kérdés

Van esetleg 1-2 ágyas szoba, akár fizetős is?

Előző szülésem után 6 ágyas kórterembe kerültem (más város) 24 órás rooming inbe. Nagyon rossz alvó vagyok,és amúgy is mindenkinek máskor sírt a babája így 5 nap alatt (addig kellett bent lenni) kb.ha 6 órát aludtam összesen. Most egy 2 éveshez kell hazajöjjek,nincs segítségem,meghalok ha megint nem tudok egy szemet se aludni a gyerekágyban. Úgy még a tejem is alig akart beindulni.


2009. márc. 6. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha simán ment a szülésed akkor 3 nap után hazamehettek,ha semi gond nincs se veled,se a babáddal.Ha császárral szültél akkor 5 nap a bent lét.2,3,4 ágyas szobák vannak.Én 4 ágyasba voltam,ahol csak 2 voltunk, de én igy se aludtam semmit.Ha van fogadott orvosod beszéld meg vele, hogy te 2 ágyasba szeretnél menni.Egyébként ez attól is függ, hogy mennyire telitett az osztály.1 ágyas szobáról nemtudok,de lehet,hogy van.2 hónapja szültem.2,3,4 ágyas szobákat láttam.A kaja sz nem lesz jó,vites be magaddal minig enni valót.egyébként szerintem jó korház.

sok sikert,és könnyű gyors szülést kívánok neked.

2009. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én decemberben szültem császárral.Nekem 4napig kellett bent maradnom.(úgy tudom a sima szülésnél 3nap)Vannak 2-4-5 ágyas szobák.Én 2ágyasba kerültem,mégsem tudtam aludni mert a szobatársam kislánya folyamatosan sírt.
2009. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott szülésznőm és orvosom. kétágyas szobába kerültem és 4 napig voltam bent vagyis 3 éjszakát.
2009. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát csak akkor lehet ha fogadok orvost? Még kisterhes vagyok, csak jó lenne előre intézkedni...

Szóval nem fogadnék orvost ha nem muszáj, de ha ez garantálja hogy nem leszünk 4en a szobában, meg 3an se akkor nekem megéri...

De ha ez se garantálja, akkor nem fizetném ki feleslegesen a dokinak a pénzt.:(

Hú már előre fázik a lábam a bent töltendő időtől..

Köszönöm a válaszokat!!

2009. márc. 6. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4 hete szültem itt.Volt fogadott dokim,de nem beszéltem vele a szobákról.Én 2 ágyasnak mondott szobában voltam,ahol 3 ágy volt.Nagyon picike volt.Azért kerültem ide,mert tele volt az osztály,még párnám is alig lett.Szerintem e miatt ne fogadj dokit!Sok sikert

2009. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!