Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma szultem 3kor. Mennyi ver a...

Ma szultem 3kor. Mennyi ver a normalis?

Figyelt kérdés
Meg mindig olyan lesz az agy is, pedig jpl megvagyok pakolva betettel.. Aggaszt
2011. ápr. 19. 22:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
nekem is így volt hogy még az ágy is olyan volt azt mondták hogy normális aztán 2 hét múlva mehettem vissza a korházba mert otthon szó szerint ömlött belölem.csináltak 1 egészségügyi kaparást.
2011. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz holnap kell egy UH-t végezniük!Annélkül haza ne gyere!Nekem is ott derült ki hogy az okozza a sok vérzést!Én a Tena extrát használtam ha jól emlékszem,mig mások A sima 4-5 cseppes mensis betétet.És még így is volt hogy a hálóingem olyan lett.4 nap alatt sok vért veszíthet az ember,tőlem nem is tudtak már vért venni.engem 4.nap kapartak,vérvétel nélkül,na ha ne adj isten erre kerülne a sor kérd hogy vegyenek vért.Műtét után kiürült belőlem minden,2 tasak vért kaptam.

Minden jót!Gratula a fiadhoz!

Merj szólni,én nem mertem és így jártam!Vagyis mielött szóltam volna kaptam a nyugtatást hogy normális!Pedig nem az!Még egy fontos kaptál oxitocint?Akik nem kapnak azoknál is lassan tud vissza húzódni a méh.És azért is lehet sok vér!Vér képzőt mindenképp szedj,ilyenkor nem elég a homeo bogyó,nekem nem használt!Csak szülésnél!

2011. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Mar sokkal kevesebb a ver, igen kaptam oxitocint, meg méhösszehúzó injekciot is még szules utan.
2011. ápr. 22. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!